Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ellopta a bugyikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ellopta a bugyikat?

Figyelt kérdés
Ma itt volt az egyik haverom és egyszer be kellett mennie a mosdóba. A szennyes még nem volt kimosva, a mosógép tetelyén volt. Kb 10 percig volt bent, aztán kijött. Később miután elment a nővérem azt mondta, hogy a bugyiai eltűntek a szennyesből. Azt hiszi hogy én nyúltam le. Mit tegyek most?

2014. dec. 29. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a bátyám haverja lopta el a csipke tangámat a szekrényemből... Égre földre kerestem mindenhol hetekig, majd amikor bátyám átment hozzá gépezni, meglátta az asztalán egy kupac könyv alól kilógni. Inkább bele se akarok gondolni mire kellett neki, de vissza se akartam kapni!
2014. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fiú szokás az én bugyijaim is el szoktak tűnögetni..
2015. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy elvitte.en es neha elllopom.de en ugy csinslom,hogy kivalasztom a legjobb illatut,es azt viszem cak el,hogy ne legyen foltuno.
2015. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

(Legutolsónak)

És aztán mit csinálsz vele, felpróbálod? :D

2015. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megszagolgatom
2015. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!