Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nemcsak én leszek otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nemcsak én leszek otthon szilveszterkor? 17/L

Figyelt kérdés
Most úgy volt,hogy a barátaimmal leszek,de lebetegedtek..Mondjuk nem vagyok nagy bulizós.

2014. dec. 30. 18:02
1 2
 11/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

A Karácsony és Valentin nap után ez a másik "kedvenc" "ünnepem". Itt erőltetett ajándékok vagy jópofizás helyett erőltetett "bulizás", kuffantás és piálás vár, csak mert reseteljük a naptárat.


Mondjuk én nem tudom, hol leszek, lehet, hogy elmegyek sétálni valamerre.

2014. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igaza van az utolsónak. ilyenkor elvárják, hogy menj el bulizni.

de semmi gáz nincs benne , ha nincs programod. még mindig jobb, mintha elmennél egy másik buliba ahol kb senkit nem ismersz, és rosszul éreznéd magad.

vegyél valami nasit, estleg süss, raktározz be. nézz jó filmeket, vagy olvass, játssz a gépen.te tudod, de foglald el magad, amit szívesen csinálsz.

2014. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én eddig egyszer-kétszer voltam szilveszterezni. De az elég is volt. Sajnos a tágabb ismerősi körömben sok a bulizós, én pedig érdekes módon a szöges ellentétük vagyok e szempontból. Tudom, hogy én nem érezném magam jól buliban, de nem akarom elrontani mások hangulatát sem, így inkább távol maradok.


Itthon leszek, olvasok, gépezek, alszom.


:)

2014. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!