Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány lány veszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány lány veszti el a féltve őrzött szüzességét szilveszterkor, az alkohol befolyása miatt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezerhuszonöt.
2014. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre még nem készült statisztika, tehát nem tudom és nem is akarom megbecsülni.

Szerintem aki féltve őrzi az vigyázz is rá, tehát nem fog olyan állapotba kerülni, hogy "elveszítse".

Aki meg így jár, annak nem tudok mit mondani.

Mindenki a saját sorsának és életének kovácsa.

2014. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0 vagy több
2014. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném azt,hogy aki szűz gátlástalan mert olyan nem nagyon létezik. Tehát,alkohol miatt nem hiszem,hogy olyan sokan elveszítenék ...
2014. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos sokan
2014. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 tuti :)))))
2014. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy (bár inkább már nő). Azt gondolom erről a kérdésről, hogy a szüzességet nem lehet elveszteni. Azt odaadni lehet. (Kivéve, ha megerőszakolnak valakit.) És szerintem az alkoholos befolyásoltság nem ment fel a felelősség alól. Ezt nem negatívumként mondom, ha valaki nem bánja meg, hát egészségére, csak azt mondom, hogy szerintem nincs olyan, hogy valaki féltve őrzi a szüzességét, és "elveszti", hogy játsszunk egy kicsit a szavakkal.
2014. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*lány vagyOK, bocs
2014. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát azt nemtudom,de a kérdésed megfogalmazásából 99%,hogy egytől se fogod elvenni.
2014. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sok

Amúgy van itt még valaki?

2022. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!