Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket zavar ha egy lany pufi? 15L

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a 'rettenoen kover', inkabb pufi vagyok. Mindenki azt szokta mondani hogy nem kene fogynom, mert nem vagyok en olyan kover hogy fogyoznom kene, es hogy igy olyan cuki vagyok, meg aranyos.

153cm vagyok es 58kg.

En olyan 45kg-ig szeretnek lemenni.^___^


2014. dec. 30. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Zavarna. A 45kg jó cél.
2014. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg pufi :-)
2014. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha jól oszlik meg akkor nem kell csinálni magaddal semmit, de ha aránytalan akkor egy kicsit lehetne de nem mindjárt 13kg-ot olyan 50lenne a jó cél:D hogy azért valami formád is maradjon:)
2014. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár kép nem ártana...
2014. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :) főleg ha ilyen pici vagy :D nagyon teccenek az alacsony lányok :)
2014. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irány a McDonalds
2014. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.:)

Es utolso...evente 1x-2x ha jarok a mekibe, vagy ehhez hasonlo gyors ettermekbe. Legkozelebb 1,5ora kocsi utra van egy..szoval.:D

2014. dec. 30. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
sportoljál valamit azt ennyi. Nem is kell valami szuper intenzív cucc, csak alak formáló, azt ennyi
2014. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!