Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnapi szilveszteri buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnapi szilveszteri buliba szeretnék ismerkedni srácokkal. Hogyan jelezzem ezt a szándékom? 18L

Figyelt kérdés

Úgy értem,h nem szeretnék egy fiúra sem rászállni,h hahó....

De nagyon nyitottan megyek , ismerkedni szeretnék.

Semmiféle szexuális kapcsolat nincs tervben,nem is lesz , nem is vagyok könnyen kapható, tehát nem ilyen jellegű a kérésem.

18L


2014. dec. 30. 23:27
 1/9 A kérdező kommentje:
kérdésem*
2014. dec. 30. 23:28
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha 18 évesen nem tudod, hogy kell nőiességed latba vetve csábítani, akkor nagyobb a baj, mint gondoltam :)
2014. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rosszul indítod. Ne azért menj,hogy ismerkedj mert 100%,hogy nem fogsz találni senkit :D Úgy menj oda,hogy igenis jól fogod magad érezni és egy hatalmasat bulizol már csak azért mert akkor magabiztosabb vagy és simán rád találhat valaki :)
2014. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj oda ahoz aki tetszik es kerdezz tole barmit amire nem 1 szo a valasz. Onnan mar egyszeru ha bejosz a sracnak.
2014. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem anélkül is lesz valaki aki odamegy, hogy jeleznél akármit is.
2014. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 To7ka ***** válasza:
Közelébe maradsz és beszélgetsz vele, rámosolyogsz és megvárod míg ő jön oda. Ha táncoltok táncolsz vele. Elég könnyű egy lánynak felkelteni egy srác érdeklődését, persze elsősorban ha kölcsönös a szimpátia. Esetleg csak finom jelek, mosolyok, apró flörtök vagy beszélgetések az elején, aztán ha az italtól oldottabb a hangulatuk már könnyebb lesz találni egy kevésbé elázott jófej srácot!:)
2014. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a fő szempont persze az,h jól érzem magam, de a kérdésem nem erről szól, ezért írtam így.


a másik meg, nem jelenti azt ,h ne tudnék ismerkedni , nincs akkora baj, ne aggódjál. mindössze csak tapasztalatokat várnék,tanácsokat

2014. dec. 30. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

kérdező ezt legegyszerűbben úgyis te magad tudod kitapasztalni, plusz legeffektívebben is.. vagy keress a neten ilyen témákat.


És nem azért mondom, felőlem még 1 milliószor megkérdezheted, de a neten [értsd youtube google] csomó ilyen témájú cuccot találsz, de akkor legyen youtube, mert ott nem kell olvasnod csak figyelni.

2014. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éjfélkor vetkőz meztelenre mindenki előtt. Biztos mindenki ismerkedni akar majd. Már ha meg vannak az adottságaid
2014. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!