Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok ezt gáznak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok ezt gáznak? Gyerekként unokatesómmal a kapcsolatunk talán több volt, mint unokatestvéri. Kicsit mint ha szerelmesek lettünk volna.

Figyelt kérdés

Nem kell megijedni, nem egy szokásos esti "lefeküdtem az unokatesómmal" sztorit fogtok olvasni, semmi ilyesmi nem történt. Na jó, egy csók, meg néha simogatás, meg pár apróság, igen, de semmi más. Inkább érzelmileg volt.

Most mindketten normális felnőttek vagyunk, én egy stabil párkapcsolatban élek, normális emberek vagyunk. Csak nem értem, ez akkor mitől volt? Most meg nem bírnám tenni...


2014. dec. 31. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Huligán vagy.
2014. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú, ha valakit érdekel.
2014. dec. 31. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

az uncsitesód meg egy másik fiúk.

tudjuk,hogy éjfél után bújtok elő itt.

2014. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szimplán gyerekkori fellángolás...nincs ezzel semmi gond,pláne ha nem volt ennek semmiféle folytatása vagy kihatása az életetekre:)
2014. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dehogy volt kihatása. :)

Volt, hogy vagy én, vagy ő szerelmes lett valakibe, akkor természetesen normális unokatestvéri volt a viszonyunk, de amikor magányosak voltunk, tényleg olyan érzés volt, hogy "de jó lenne egy olyan barátnő, mint ő".

2014. dec. 31. 00:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nalam is volt, hogy tetszett par eve az egyik fiu unokatesom, mert nagyon jo kepu is volt.

De szerencsere ezt senki nem tudta meg, no sem es nem is akartam, hogy barki is tudja, mert nagyon elszegyeltem volna magam.


De az volt a jo, hogy egy ido utan alabb hagyott az erzes iranta es nem is erdekelt ugy.


Nem tudom mitol lehetett.


De eszembe sem jutott volna es nem is jutna barmit is csinalni meg csok erejeig sem csaladtaggal.

Az mar nagyon gaz, ha tettlegessegig is eljut valaki odaig.


De mar megtortent koztetek, ezen mar nem tudsz valtoztatni, de azon igen, hogy maskor ne tortenjen meg, okosabb legyel, hgy csaladtaggal nem csinalunk ilyet, akarmennyire is vonzo a masik.


Van onkontroll is.


22/L

2015. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ill. az a jo, hogy most mar te sem tenned. :)
2015. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!