Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyukája nem ehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája nem ehet csokit, mit vigyek neki, ha először alszom náluk? 17L

Figyelt kérdés
Valami finom, szálas teára gondoltam esetleg, de várom az ötleteket:) Köszönöm!

2015. jan. 1. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem ehet csokit, de esetleg valami diabetikus süti? Sokkal jobb, ha te csinálod. De a tea is jó ötlet:) Cserepes fűszer?
2015. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
"Az anyós akkor jó, ha porhanyós" feliratú bögrére gondoltam
2015. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy üveg bor, vagy tea, valóban, de ha megkérdezed a barátod,hogy miket szeret az anyukája, akkor biztosan rendelkezésedre áll. :D Esetéleg szépségápolási termékek, sampont,tusfürdőt, ilyesfajta dolgoakt ne vigyél! Ezzel utalsz arra,hogy esetleg büdösek, még ha nem is gondoltál ilyesmire. Esetleg parfüm. A lényeg,hogy szolid, kis ajándék legyen, de még se egy banán értékével érjen fel. 15/f, remélem tudtam segíteni.
2015. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valami kis cserepes virág is jó ötlet :)
2015. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
17 évesen szerintem még ne ku-rv-álkodj :D
2015. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ProXGirl válasza:

Kérdezd meg a barátodat minek szokott örülni az anyukaja.:)

De például valami kis cserepes virág is szóba jöhet. :)

2015. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmit :)
2015. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 doboz cukormentes csemegét.
2015. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egy csomag zsebkendőt.
2015. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Valami kavicsot az utcáról és találj ki hozzá valami spirituális jelentésű baromságot, az a legolcsóbb.
2015. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!