Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó lennék, ha mondanám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó lennék, ha mondanám az exbarátomnak, hogy ne keressen meg barátkozzon velem, ha volt olyan cukkermukker, hogy dobott?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha az is lennél, akkor is miért érdekelne, ha egyszer úgysem akarsz beszélni vele többet?
2015. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ö? Nem.
2015. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond meg neki!
2015. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen! A "cukkermukker" szot ne használd erre (bár nekem nagyon tetszik!!!:-)))) Inkább javaslom a puhapöts, getszimokus, sz-ralak kifejezéseket. A többi rendben.
2015. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:
Nem. Ez teljesen érthető lépés a részedről.
2015. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Én sem értem, minek barátkozik velem... Most az lenne a normális, ha sz...na a fejemre, de nem. Nem értem miért jó ez neki!
2015. jan. 2. 00:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért akar haverkodni most?
2015. jan. 2. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető lenne, ha most azt mondanád hagyjon.

Vagy bűntudata van vagy tényleg fontos voltál neki annyira, hogy érdekelje mi van veled...

Én ennek örülnék, mert miután velem bárki szakított nyomta a fontos vagy szöveget, aztán nem úgy látszott, mintha komolyan gondolnák.


Ha te tényleg nem akarsz vele még barátkozni se, akkor küld el...

2015. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem egyelőre nincs jobb ötlete, és reménykedik hogy a közös emlékek miatt belemész egy fuck buddy kapcsolatba.
2015. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!