Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki definiálná nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki definiálná nekem a szerelem fogalmát?

Figyelt kérdés
Még nem voltam szerelmes és kiváncsi vagyok rá hogy milyen érzés. Amúgy ez úgy hirtelen jön vagy idővrl lesz szerelmes valaki?

2015. jan. 2. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A szerelem olyan mély és erős érzés, amely által szorosabban kötődünk a másik félhez, mint ha csak csupán szeretetet éreznénk iránta.
2015. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,jöhet hirtelen is,de az az igazi szerelem ami idővel kialakul,hidd el leszel te szerelmes és akkor azt jócskán megérzed.
2015. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ElnökÚr ***** válasza:
a szerelem az olyan erős kötelék mint égen a csillag,vagy mint mcdonaldsnak a bigmac. valami ilyesmi lehet
2015. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
amikor tök hülye leszel!
2015. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szerelem a világon a legcsodálatosabb érzés.Boldog vagy,úgy érzed van miért/kiért élned.Leírhatatlan dolog...

Párommal 6 éve vagyunk együtt és ha mondhatok ilyet halálosan szerelmes vagyok belé,sőt,ő a legjobb barátom is egyben.Vele mindent megoszthatok.Örömöt,bánatot.

Kívánom,hogy te is megtapasztald minél előbb! :)

2015. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# és ha a barátnőd elhagyna akkor is boldog lennél a szerelemtől?Azért a szerelem nem mindig a boldogságot jelenti,van mikor szorító fájdalmat érzel tőle,na az a rossz.
2015. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

leginkább egy audi r8-hoz tudnám hasonlítani

nekem nincs, és még marha sok munkám lenne benne ha akarnék egyáltalán

2015. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szerelem olyan mély és erős érzés, amely

által szorosabban kötődünk a másik félhez,

mint ha csak csupán szeretetet éreznénk

iránta. A szerelem fogalmát a különböző

kultúrákban és társadalmi közegekben eltérő

módokon határozták meg. Tüneteként biztosan

állítják a kutatók, hogy az agyban felszabaduló

boldogsághormon (dopamin) mennyisége

megnő, ha a szeretett személyről látunk egy

fényképet.

2015. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez eléggé lehangoló: a szerencsémet és a személyiségemet ismerve én sose leszek szerelmes. De legalább van aki képes érezni ilyeneket. :)
2015. jan. 2. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 4-essel! :D
2015. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!