Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a lány barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a lány barátomnak, hogy az új pasiját korábban megdugtam?

Figyelt kérdés
Meleg srác vagyok, van egy lány barátom, akivel jóban vagyok, tudja is, hogy meleg vagyok. Bár általánosságban elfogadja a melegséget és a biszexualitást, mondta nekem, hogy ő maga nem járna biszex sráccal. Nincs velük baja, csak nem tudna teljesen bízni bennük. Most egy olyan fiúval jött össze, akivel korábban volt alkalmi kapcsolatom. Nem akarok feleslegesen más életébe avatkozni, ugyanakkor az őszinteséget is fontosnak tartom.

2015. jan. 2. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Mondd! Ne csak azért legyen a lánnyal,hogy leplezze a melegségét ...
2015. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 RRR ***** válasza:
69%
szerintem ne keverd a xart,mert rád is fröccsen belőle
2015. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Biszex is lehet...
2015. jan. 2. 20:43
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképp mondd el neki! Kiakadnék, ha ez esetleg kiderülne, és te csesztél szólni erről nekem!

26L

2015. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Én a barátaimtól őszinteséget várok el. Ha utólag kiderülne, hogy te erről tudtál, de nem szóltál nekem, nagyon kiakadnék.

Én a helyedben elmondanám, joga van tudni, hogy átveri a jelenlegi barátja.

2015. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk elég kínos lehet.
2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És ha a srác tényleg szereti?
2015. jan. 2. 21:07
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg szeretek valakit, annak nem hazudok a szexuális beállítottságomról. :)
2015. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És ha ez eddig szimplán nem merült fel?
2015. jan. 2. 21:26
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a sráccal beszélj először, hogy jóban vagy a lánnyal, és ez a helyzet. Így nem te leszel aki bekavar, de ez tényleg nem lényegtelen információ egy kapcsolatban..
2015. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!