Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit letiltok skypeon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit letiltok skypeon akkor meg fogja tudni hogy letiltottam?

Figyelt kérdés
A barátom folyton skypeon akar camozni úgy... De most nekem nincs hozzá hangulatom, de nem akaro megbántani, de beszélni akarok másokkal... Ha letiltom akkor kap róla értesítést? Neki is szürke lesz ott alul? közben, vagy utána fogjatudni hogy letiltottam?

2015. jan. 2. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen észre fogja venni. Neki is szürke lesz.
2015. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyit fog látni, mintha ki lennél jelentkezve, nem kap róla semmi értesítést.
2015. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fogja látni hogy letiltottad, viszont az gyanús lehet ha bejelentkezel utána rögtön letiltod mert akkor azt fogja látni hogy felléptél mégse vagy elérhető. nekem legalábbis gyanús lenne :)
2015. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jan. 2. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
tedd be magad láthatatlanba csak simán.
2015. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!