Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ezek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ezek mennyire igazak rátok? (angol nyelvtudás szükséges! )


2015. jan. 2. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már az angol nyelvtudás probléma heh *grabs popcorn*
2015. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Dehogy Pisti!

Ez csak a videóban lévő dolgokra vonatkozik! :D

Gondolom a leszbik között is sokan tudnak angolul,ez nem lehet probléma! :D

Bár ha valaki igényli,lefordítom neki a szöveget,nem hosszú! :D

2015. jan. 2. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

A "tumblr leszbikusokra" nagyon jellemző, én úgy vettem észre, azon belül is az amerikai, ausztrál lányokra.

Imádom ezt a videót egyébként. :D


A rövid köröm teljesen igaz, macskát is szeretnék, a járásomra is mondták már, hogy "jellegzetes", de nem olyan swag-yolo törtetésnek, inkább mintha mészárlásra készülnék?

Nem hordok beaniet, snapbacket, sem ilyen pocket t-shirtöket és nem láttam az L-wordöt az OITNB-re pedig eddig nem tudtam rávenni magam.

Valamikor biztos hasonlítok KStew-ra öltözködésben, mert én is próbálom egyszerűre fogni, de mostanában ez egy kicsit lányosabb irányba hajlik. A flanel pedig, hát már nem. Imádom a button-upokat csak a kockák miatt a mellméretem átmegy negatívba.


Összességében a videó alapján nem mondanád meg rólam, de az ismerőseim szerint észrevehető.

17l

2015. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ezt a videót már láttam itt egyszer:D

egyébként én nem vagyok leszbikus,ellenben van egy ismerősöm,aki az.ő egyáltalán nem ilyen,max a körmös dolog igaz.de hát az meg érthető:D

2015. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Imádom a macskákat, az OITNB-et, sokszor hordok beaniet, a körmös is igaz :D Szeretem én is ezt a videót, kifejező. Mint ahogy előttem is mondták ez inkább az amerikai Tumblr-ös lányokra illik-igaz.
2015. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát , rám ebből a videóból csak a körmös dolog az igaz, de az sem feltétlenül a leszbikusságom miatt van, hanem mert zongorázom, és hosszú körmökkel nem tudnám leütni a billentyűket . És én inkább kutya-és ló rajongó vagyok :)

Az öltözködésem meg inkább sportosan elegáns, a járásom meg abszolút "heterós". Bár nem tudom, jellegzetesen heteró-járás létezik-e? :))))


27/n

2015. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hátt ha úgy vesszük szinte rám majdnem mindegyik igaz :O
2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rövid köröm, L word, Adéle élete, szivárványos karkötő macska stimmel...:D


Viszont a ruhák nem, csak kockás blúzaim vannak, de nem flanelek...amúgy magassarkú, szoknya, ruhák, szűk farmer, szűk pólók...:D


20/L

2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Stell@ válasza:

Imádom ezt a vidit :D rám egyedül a macskás és a KStew-s rész nem passzol, de lehet a többi is csak véletlen egybeesés... talán a felsorolt sorozatokból (L word és Orange is the new black)meg az Adéle életéből (Blue Is the Warmest Color)lehet tényleg következtetéseket levonni :D

19/L

2015. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az az L world, imádom az OITNB-t és a Blue is the warmest colourt, a ruhák egyáltalán nem stimmelnek, de van 4 macskám. :D
2015. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!