Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar szinte minden csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar szinte minden csaj úgy kinézni, mint valami plázaribi?

Figyelt kérdés

Életem folyamán ismertem pár csajt ilyen-olyan okokból, és ezt a furcsa folyamatot vettem észre: Egy ideig teljesen átlagos kinézetűk van - vannak köztük szépek és átlagosak vegyesen - aztán egyszer csak bekattannak és utána úgy akarnak kinézni mint egy plázaribi, és sosuk olyanná is válik. (Sokan a plázaribi mentalitást is átveszi).


Miért lehet ez? Miért nem jó nekik az alap szépségük, az alap kinézetük, ami előtte volt? Miért jó ribinek kinézni? És szinte tök ugyanúgy mint a másik 10 ezer ribi? (Srácoknál megvan ugyanez lásd páwák - mikor van egy átlagos kis valaki aztán azt mondják neki, hogy edzen meg legyen divatos és úgy értékeli hogy páwának kell lenni...)


Kérlek, mellőzzétek a személyeskedő sértegetéseket. (Ha lehet)



#undor #gusztus #társadalmi elvárás #elszomorító #agymosott birkák #sok csaj elcsúnyult már emiatt
2015. jan. 3. 00:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert most ez a meno..
2015. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tömegcucc, nincs rendes önképük, saját stílusuk, ezért beállnak a sorba a birkák.:)
2015. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a meno, vagany, cool, dogos. Ezzel lehet elcsavarni az agyatlan penzeszsakok fejet ...
2015. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Értem, hogy menő, de nem értem miért csinálják ezt átlagos vagy olykor amúgy szép lányok - rosszabb esetben nők.


Mert oké, aki alapból randa annak "utolsó szalmaszál", mert még az is jobb, mint nagyon csúnyának lenni, de a többiek...?

2015. jan. 3. 00:51
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszik úgy jó lesz. :(
2015. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Mert azt látják, hogy az ilyen lányokat lájkolják 3000en a facebookon, ezt látják a tv-ben meg kb. mindenhol..

Elcseszett egy világban élünk

2015. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert a férfiak 90%-a erre gerjed.
2015. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok olyan és nem is leszek. És még vannak páran,csak nem veszitek észre. Az a baj hogy hiába vannak még természetes lányok,nem olyanok amit irtál azokat a fiúk észre sem veszik. Valaki ezért is lesz plázacicás,a kisebb réteg marad önmaga.Csak azt meg nem tudjátok értékelni vagy csak nagyon kevesen.
2015. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ugyan kérlek. Én így szeretnék kinézni: :D


[link]


A testére gondolok. 2015 végére remélem összejön.

És nem érdekel, ha valaki szerint ronda, mert szerintem gyönyörű.

2015. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!