Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyszájú, nőietlen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszájú, nőietlen nők miért adnak folyamatosan hangot a véleményüknek?

Figyelt kérdés
És emiatt a többi, teljesen normális lány/nő keveredik konfliktusba a férfiakkal.

2015. jan. 3. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyképűek
2015. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
félreértették a feminizmus lényegét
2015. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van velemenyt alkotni.
2015. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy nőietlen nőnek nem lehet véleménye? A nagyszájú emberek nemtől függetlenül hangosan alkotnak véleményt.

Szerintem mindenki magát minősíti, és ostoba az aki az egész női vagy férfi nemet egy-két képviselője alapján ítéli meg.

2015. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szólásszabadság minden ember számára biztosítja a szabad vélemény nyilvánítás jogát, még akkor is, ha az illető teljesen fölösleges, esetleg nyavalygó megjegyzést tesz, ami olykor-olykor más embereket is irritálhat...

Vegyük példának a fenti kérdést...

2015. jan. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De még nagyobb ostoba az, de főleg nyomorult, aki inkább megutáltatja az egész női társadalmat a saját bénaságai miatt.
2015. jan. 5. 06:24
 7/10 A kérdező kommentje:

"A szólásszabadság minden ember számára biztosítja a szabad vélemény nyilvánítás jogát, még akkor is, ha az illető teljesen fölösleges, esetleg nyavalygó megjegyzést tesz, ami olykor-olykor más embereket is irritálhat...

Vegyük példának a fenti kérdést..."


Kiscicám, csak nem irritált a kérdésem? :D

Szerintem téged bármi irritál már, ami mozog ezen a bolygón.

2015. jan. 5. 06:30
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

"Kiscicám, csak nem irritált a kérdésem? :D

Szerintem téged bármi irritál már, ami mozog ezen a bolygón."


Merész szavak egy nyavalygós hangvételű kérdés feltevőjétől. :)


Ok, most tegyük félre a "nőietlen nőket" (gondolom a feministákra gondoltál).

Ha egy férfi más nők tettei alapján ítél meg téged, akkor az a férfi söpredék. Érted?

Hogy korrekt legyek: az az ember valakit más emberek viselkedése alapján ítél meg, egy tahó söpredék. Mindegy, hogy férfi, vagy nő az illető.

Szóval ha téged a "nőietlen nők" miatt ír le előre egy férfi, akkor azzal ne nagyon akarj közös otthont alapítani.

De ez csak az én véleményem, mindig voltak, és lesznek is lábtörlő lelkű nők, akik valamiért élvezik, ha nem tisztelik őket...


A második lehetőség pedig az, hogy veled van a hiba. :(

Hidd el, ha tényleg "teljesen normális lány" vagy, akkor a férfiak nem fognak hanyatt homlok menekülni előled.

Biztos, hogy nem magadba kéne nézned először, mielőtt más nőket hibáztatsz?

2015. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy lány/nő vagyok? :)

"Ha egy férfi más nők tettei alapján ítél meg téged, akkor az a férfi söpredék. Érted?

Hogy korrekt legyek: az az ember valakit más emberek viselkedése alapján ítél meg, egy tahó söpredék. Mindegy, hogy férfi, vagy nő az illető. "


És akkor mit mondjon az ember azokról a "nőkről" akik fennhangon hangoztatják azokat az eszméket, amik leginkább a saját beteg elméjükre jellemző, de nem az egészséges, normális nőkére.

Ezek a "nők" vagy leszbikusok, egyedülállók 50 éves korukra is, de hogy feladják azt a fene nagy büszkeségüket még annak ellenére is, hogy az életük annyit ért addig, amíg éltek, mint egy gyufásdoboz, az komolyan az elmetébolyodott kategóriába tartozik. De hát éljenek az elvek, meg a szabad véleménynyilvánítás. Csak ezek a csoportok ártalmasak, nagyonis, nem véletlenül irtózik a férfiak 99%-a, amikor hall ezekről.

Mert ki a franc akar egy másik férfival együtt élni?

Ezek a "nők" nem veszik észre, hogy ők valójában férfi aggyal élnek, csak a mérhetetlen egójuk miatt nem képesek elfogadni azt a tényt, hogy valami nem stimmel velük.

Csak (sajnos) sosem fognak arra a sorsra jutni, mint egy francia karikaturista.

2015. jan. 11. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, minden irónia nélkül mondom: nagyon SZÉGYENLEM magam, hogy nőnek gondoltalak... De tényleg, nincs az sehol megírva, hogy a pasik nem nyafoghatnak...


És igen, ez színtiszta nyafogás...

Neked miért fáj, hogy ki hal meg egyedül, és ki nem?

(Ok, most ne beszéljünk azokról a 30 éves szűz pasikról, akik alkalmanként teleirkálják a gyakorikérdéseket hasonló nőgyűlölő kérdésekkel...)


Engem hidegen hagy ez az egész feminista-antifeminista baromság, személy szerint csak az érdekel, hogy az én dolgaimba senki ne pofázzon bele, szóval ilyen tekintetben nem vagyok jó vitapartner neked...

Vagyis nem is nagyon hiszem, hogy vitapartnert keresel, hiszen maga a kérdés tök értelmetlen...

Miért mondják el az emberek a véleményüket?

Komolyan?

Ki az, aki erre komolyan tudna válaszolni? :D


Tipikus troll kérdés, amire szándékaid szerint írnak majd antifeministák, akik megnyugtatnak, hogy milyen igazad van, és milyen undorítóak ezek a nők.


De gondolom főleg a feministákat akarod előcsalogatni, hogy hosszasan beolvass nekik, hogy mennyire értéktelen, gusztustalan emberek is.


Cuki... :D


No, csak azt akarom mondani, hogy van nem is egy ilyen témájú oldal a neten, szóval fölösleges a gyk-t fertőzni vele.

2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!