Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általánosságban miért buknak jobban a nagyszájú, de nőietlen nőkre, mint a nőies, de csöndesekre?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 10:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amellett, hogy 100%ig egyetértek a 9es válaszolóval, még úgy gondolom, ez azért is lehet, mert egy nagyszájú lányt, aki nem fél megmutatni magát (nem szó szerinti értelemben) könnyebb észrevenni, mint valakit, aki csendesen elbújik a sarokban.


És kikérem magamnak. A nagyszájúság egyáltalán nem függ össze a nőietlenséggel. Nagyszájú vagyok és szemtelen, de ezzel együtt is csinos és nőies. Nyilán van ennek fordítottja is, amikor valaki halk szavú, de nőietlen (ismerősöm is van ilyen). És van az általad felvázolt kategória is. Nem szabad csak végletekben gondolkodni.


22/l

2015. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%
A csöndes lányok miert gondoljak hogy ertékesebbek és nőiesebbek mint nasok? Meg bekepzelt is vagy a kukasag melle..
2015. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert csak a jóképű, magas, kigyúrt, menő bunkókat tekinted férfiaknak, ők pedig tényleg az ilyenekre buknak.
2015. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nem írtam sehol, hogy a csöndes lányok értékesebbek, de köszönöm, hogy ennyiből megállapítottad, hogy beképzelt vagyok.


Azt sem írtam, hogy a nagyszájú egyenlő a nőietlennel és a csöndes a nőiessel, viszont ha választani kell a pasik inkább választanak egy nagyszájút, mint egy csöndeset, még akkor is ha a másik nőiesebb.


Az meg hülyeség, hogy a csöndes meg a kukával egyenlő, egyszerűen csak nem mindenki jártatja a száját akkor is, amikor nincs is mondanivalója.

2015. jan. 3. 10:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm a nagyszájú, nőietlen nőket, még csak egy beszélgetésre sem vagyok velük hajlandó, szóval ez nem igaz. 24/F
2015. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!