Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak ilyeneket fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ilyeneket fogok ki? Ti is belefuttok ilyenbe?

Figyelt kérdés

Minden pasiról kiderül, hogy van valami durva dolog a háttérben! Az elsőről tudtam, hogy kicsit stiklis, de 1 év után kiderült, hogy olyan dolgai is vannak, amikért simán lecsukhatják, gáz sprayt is hordott magánál nappal is, nem véletlenül. A másik: drogos. Nem csak bulikban 1-2 füves cigi, hanem a mindennapokban keményebb dolgokat is. A harmadik muszlim. Volt két normális is, de mostanában mindig kiderül a jelöltről valami. Nektek is van ilyen vagy én futok bele ilyenekbe? Normális körülmények között élek, egyetemet végeztem, a baráti köröm sem ilyen.

(nemtől független a kérdés)



2015. jan. 3. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl alacsony az ingerküszöböd. Hol éltél eddig?
2015. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem kaptam választ. :D (1. voltam)
2015. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En mindig rendes pasikkal jartam. Ismerkedesnel mar ki lehet szurni, hogy valami nincs rendben, azokat elkuldtem.
2015. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha van egy normális baráti köröd, akkor érdemes lenne ott körülnézned.
2015. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy csak a te hibád, mert nem tudhatom, de nekem sosem volt ilyen problémám. Eddig mindig elsőre ki tudtam szúrni azokat, akikkel valami gond van, így csak olyanokkal jöttem össze, akik normálisak voltak.
2015. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként azt nem hiszem el, hogy nem látszik valakin, hogy rendszeresen használ keménydrogokat.
2015. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert te is csak a külsőt nézed, mint a többi lány.
2015. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!