Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el azért, mert mindenképpen skorpió pasit akarok magamnak?

Figyelt kérdés
L
2015. jan. 3. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nesze ba_szd meg, itt vagyok. Anal-fistinggel hogy állsz? ;)
2015. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert ostoba vagy, ha a csilagjegye alapján döntöd el, hogy ki felel meg neked és ki nem.
2015. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert mindenki aki ekkor született hozzád illik. Hihetetlenül hülye vagy.
2015. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a 2-es mondta. Végtelen ostobaság árad egy ilyen kívánalomból.
2015. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak a lepedőakrobatika miatt van.
2015. jan. 3. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
mert hülyeség
2015. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
11%

En mar csak azert is skorpionak orulnek a legjobban ,mert skorpio vagyok es azt mondjak az a legjobb paros.Szerencsere pont egy skorpio fiuval alakul a kapcsolatunk.:)

Ez nem baj,mindenkinek vannak elvarasai!:)

2015. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem sok ésszel áldott meg a jóisten kislányom.
2015. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

volt skorpió pasim. nem volt egy nagy szám az ágyban. sőt, inkább erőszakos volt, néha őszintén megijedtem, hogy most tényleg meg fog erőszakolni. nem is tartott sokáig a dolog.


a mostani párom halak. és eszméletlen jó vele a szex. vele az eddigi legjobb. és emberileg ő illik hozzám a legjobban. az érdeklődési körünk, humorunk, véleményünk a világról és elképzeléseink a jövőről közel azonos. kos vagyok, elvileg az oroszlán jegyűek az ideális partnereim. a halakról szó sem esik. viszont eddig nem is tudtam, hogy mi a csillagjegye, most kérdeztem rá, így a válaszírás előtt :D pedig már együtt is lakunk, tehát nem mondhatod, hogy csak kósza fellángolás.


azért ítélnek el, mert nem a csillagjegy határozza meg az embert. a személyisége nem attól függ, hogy éppen hogy álltak a bolygók a születésekor. a szexuális teljesítménye meg aztán főleg nem.


22/l

2015. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert egy baromság, egy valaki által kitalált dolog a horoszkóp, és semmit sem jelent.
2015. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!