Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha frusztrált vagyok, amiért az összes lány elutasította a közeledésemet, akibe szerelmes voltam?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne picsogj...
2015. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyel fusztralt, en lany vagyok de nekem is ha valaki tetszik, akkor valahogy ugy alakul hogy nem jovok vele ossze.
2015. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Haza megyek egy kis lyukba amit én csináltam :'( hagyjál. most hagyjál öcskös...
2015. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány volt?
2015. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 4 Életemben összesen 5 vagy 6, de ezeket az eseteket ne úgy képzeld el, hogy leszólítottam valakit, akit akkor láttam először az utcán vagy buliban, részegen.
2015. jan. 3. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Gondolkodj el azon hogy borzasztó a sorrended!


Szerinted normális férfiként így működnek a dolgok, hogy először beleszeretsz egy lányba, aztán közeledni kezdesz hozzá? Hát nagyon nem! Ez csak boldogtalansághoz vezet.


Normális férfiként így néz ki a sorrend.


-megtetszik egy lány

-odamész hozzá és 10 perc/1 óra/1 hét alatt kideríted hogy ő is akar-e tőled valamit

-ha nem, akkor továbbállsz, mielőtt beleszeretsz

-ha igen, akkor beleszeretsz


Nagyon rosszul csinálsz valamit, ha azelőtt szeretsz bele nőkbe, mielőtt tudnád hogy ők is akarnak valamit tőled. Nagyon lassú vagy és valószínűleg félénk, aki nem mer kezdeményezni.

2015. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!