Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért hordanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hordanak harisnyát a nadrágjuk alatt télen, a fiúk meg nem?

Figyelt kérdés
Én abban járok télen hosszúnaci mint nyáron. Persze kimosom.

2015. jan. 3. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi van?

nem tudom ti hol éltek de nálunk a többség felvesz a farmer alá egy jégeralsót kivéve ha bélelt a farmer mert olyan is létezik

17/F

2015. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy kérdései.
2015. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én télen pamutszoknyát veszek fel egy vastagabb cicanadrággal, de ez alá még veszek egy harisnyát is, mert anélkül fáznék.


17/L

2015. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hö?? Az hord harisnyát/meleg alsót, aki fázik, nem az ember nemén múlik a dolog. Én hordok, nő létemre, és a párom is hord, férfi létére.
2015. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert Ők lányok. Mi meg pasik vagyunk! Mi harisnya helyett vastagabb hosszú alsót hordunk! Mi ezen olyan érthetetlen?


Hogy jön ez a kérdés ebbe a kategoriába?

2015. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tök szexi, ha egy srácon jägeralsó van... ahhhh
2015. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
azé, me aszondtam!
2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert sok pasi szerint nem férfias, inkább fagyoskodnak. No meg a nők könnyebben felfáznak, ezért nekik jobban kell figyelni arra, hogy elég melegen öltözzenek fel.
2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a térdízületeim miatt kell nadrág alá még vastagabb harisnya télen, egy lesérülés miatt. Nem tesz jót nekik a hideg. Ez van.

Fiúk, tán hiúságból, bár hülyén nézne ki harisnyával. :-D

Nekik ott lenne a jégeralsó.

2015. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hordanak sokam, nekem a passzos harisnya ideálisabb.
2015. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!