Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert csinalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert csinalta ezt? 14/l

Figyelt kérdés

Még nyaron megismerkedtem egy fiuval (18eves). Tok jol elvoltunk. Aztan elkoltoztek kulfoldre. Akkor ket hetre eltunt. Utana irt es elmondta hogy elkoltoztek es ezert nem irt. Ez volt oktoberben. Azota skype on beszelunk. En nagyon megkedveltem allitolag ő is. Olyanokat mondott,hogy ezt meg azt csinalna velem meg ilyenek. En meg mindent elhittem. Majdnem vele tortent az elso csokom. Aztan 3 hete ugy volt hogy jonnek latogatoba

Es majd talalkozunk. Csak hhogy amikor ezt mar megbeszeltuk,utana mar nem irt. Azota nem ir. En kerestem parszor de nem jelzett vissza

Pedig latom,hogy fent es nem is torolt ki az ismerosei kozul.

Szerintetek mi lehet? Rairjak,keressem még vagy hagyjam? Nem tudom elfelejteni :(


2015. jan. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiszékeny kislány vagy még..:)
2015. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba,felejtsd el.
2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen marha idős hozzád képest.
2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak szexet akar(t)
2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeress inkább belém!;)
2015. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!