Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen mondás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen mondás?

Figyelt kérdés

"Azt mondják hogy ha meg erőszakolnak, inkább próbáld meg élvezni, akkor majd nem fáj annyira"


Egy ismerősömmel beszélgettem és ezt a mondást hozta fel valamire. Csak szerintem tényleg túl erős, sőt... ezt mondani egy aktuális szituációban?


2015. jan. 4. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla :D
2015. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Inkább aztmondanám erre hogy egy ilyen eset olyan mély nyomot hagyhat egy emberben, amitöl örökre elmegy a kedve a férfiaktól... nem egy példát tudok, aki meg erre bukik annak meg ugykell
2015. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NewFreeee ***** válasza:
2-es, hagyd már a sablont... unalmas...
2015. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt kéne megerőszakolni aki ilyet mond!
2015. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CptTomato ***** válasza:
Az erőszak hatásai sokmindentől függ... régebben nem egy story-t olvastam aki végül bejárt a börtönbe "házas társira" a tetteshez, vagy együtt lettek...stb.. de van aki öngyilkosságot is elkövethet, vagy egy életre félni fog a szexualitástól... szerintem nem szabad általánosítani, ha igazak a fenti story-k ha nem...nem véletlenül nem tartanak csoport terápiát megerőszakoltaknak vagy erőszakos bűncselekmények áldozatainak... mindenki egyedi módon éli meg.
2015. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ööö, nincs. Ha ezt olvasná egy NaNés, levágná a farkát az illetőnek. Ha nő volt, kimetszené a csiklóját.
2015. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: De, tartanak.
2015. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki ilyet mond, annak semmi fogalma nincs a tényleges nemi erőszak iszonyatáról és arról, hogy milyen fizikai-lelki traumát okoz.

!

2015. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!