Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg baratnoje volt, osszeviss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg baratnoje volt, osszevissza cicaztunk, most, hogy szakitottunk, ram se nez. Ez mi?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, az erintett fiu 18. Nekem nagyon tetszik, ezt sose tagadtam, de volt barátnője, több mint 2 éve. Viszont az utobbi par honapban ugy ereztem, hogy kozeledett felem, tenyleg cicaztunk egymassal, sokat simogatott olelgetett, minden. De persze nem mentunk tovabb, hiszen volt baratnoje.

Viszont ket hete szakitottak. (Nem volt eleh idejuk egymasra, a lany videki, valami ilyesmi volt az indok. Es a srac szakitott) Es hat amit honapok ota csinalunk, gondoltam, hogy azert erdeklem ot, mint lány,ehhez kepest egyaltalan nem keresett, SEMMIT nem beszeltunk miota szingli. Lehet r.ibancozni, de ennel tobbet vartam, foleg hogy amugy regota joba vagyunk. Azt meg nem hinnem h megrazta a szakitas, mert amikor velem volt, akkor nem igy tunt. Szerintetek mi tortenhetett, miert csinalja ezt?


2015. jan. 4. 21:04
 1/5 NewFreeee ***** válasza:

Ezt csak én nem tudom értelmezni? Először azt írod, hogy szakítás óta nem beszéltetek semmit, még ki is emeled. Aztán azt, hogy nem rázta meg a szakítás mert amikor veled volt nem úgy tűnt.


Azt se tudjuk egyenlőre, hogy a mesében amit leírtál abban mi történik, nem még azt, hogy miért csinálja a srác... Több infot, mert a srácról meg rólad kb semmit nem tudunk csak annyit hogy ölelgetett...

2015. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simogatta is, figyejjé màn oda he! :)
2015. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két szék közé kerítette magát. Látszólag pedig mindenki lehet boldog, ha belül nem.

Nem akar most kapcsolatot egyelőre és úgy gondolta, akkor nálad is visszavesz. 2 év sok idő. Míg a barátnőjével volt "cicáztatok", de izgalomból tette. Most, hogy már nincs barátnője lehet úgy gondolja, nem tudna neked megfelelni és senkinek. És inkább egyedül marad. Plusz a távolság miatt szakítottak. Ha most összejönne veled, le lenne hordva minden hazug senkinek, mindenki azt hinné, hogy megcsalta a lányt nem pedig a távolság volt a gond.

Picit képzeld magad az ő helyébe.

2015. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem, hogy amikor velem csinalta a dolgait, akkor nem ugy tunt, hogy ot egy esetleges szakitas megrazna.

Nyar ota rengeteget vagyunk egyutt, csomot olelgetett meg minden,reszegen egyszer mar majdnem csokoloztunk is, minden nap beszeltunk, ilyenek.

2015. jan. 4. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj szokták volt mondani, hogy egy dolognak akkor érezzük meg az értékét, ha már nincs.
2015. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!