Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan pasi, aki regen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi, aki regen duci volt, elkezdett gyurni, es most az egyik legjobban kinezo pasi jobban ertekel egy olyan csajt, aki regen duci volt, de lefogyott es jo csaj lett? Miert?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Azért mert tudja, hogy mennyi munka van abban, hogy lefogyott, tudja miken mehetett keresztül.

2015. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg értékeli, az akaraterejét és a kitartását, és valószínüleg nagyobb tisztelettel néz rá. És gondolom aféle lelkitársat lát benne, hogy ugyanazon ment keresztül a lány is, mint ő.
2015. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen én pont ilyen vagyok :) azért mert a csaj is megküzdötf azért hogy kinézzen valahogy és van akaratereje :)
2015. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, igen tudom értékelni.
2015. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, a valóságban nincs ilyen.


Ez csak valamilyen hülye mesebeli, vagy romantikus filmbeli fantazmagória. Túl sok filmet néztek és keveset éltek a valóságban.


Egy jól kinéző pasit a jól kinéző nők érdeklik. Pont.

2015. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!