Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Van egy pasi majdnem egy hónapja megcsalt de azóta nagyon sokat tett azért hogy visszakapjon először vett nekem virágot ugy kért bocsánatot utána megvette nekem azt a ruhát amiért odavoltam csak sajna nő létemre sajnálom kiadni egy felsőért 6000tér aztán az ablakom alatt is kiabált hogy szeret és a napokban megvárt a munkahelyem előtt és megkérte a kezem minden nap hiv legalább 5x minden nap személyesen is megkeres munkahelyen is .

Nem tudom mit tegyek vele nem tudom hogy tudnám ezt elfelejteni vajon megint megteszi? Ez egy pasitól jó ha ennyit keres és ennyire gépet?

Amugy mindent amit vett széttéptem és nekidobtam.


2015. jan. 5. 05:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A másik lyuk nem elérhető most valamiért (vagy nem volt kielégítő a teljesítménye), ezért nálad próbálkozik. Egy virág meg 6000 Ft nem sok egy békülős dugásért.

Igen aki egyszer megtette meg fogja máskor is. Lehet hogy 20 év múlva de megteszi. Az emberek alapjelleme nem változik. Ez pedig az alapjellemen múlik.

2015. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mekkora kamu. Pont ez az, anyagilag próbál ajándékokkal fűzni...


Èn nem fogadnám vissza. Esetleg, ha látnám, hogy hónapokig teper, az bizonyítana... azért az is tény, aki egyszer megcsalt.....


Te döntésed!


26/n

2015. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos meg fogja tenni újra, pusztán idő kérdése.
2015. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!