Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig azt mondjak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt mondjak, hogy allapodjak meg, de milyen csaj mellett eri meg?

Figyelt kérdés

Par eve multam 30, de szeretnek a csajok, mindig hulyeskedek az emberekkel, ezert van az,hogy mas pasik szerint en vagyok a csajok kedvence. Barmelyik lanyt megkaphatom, ha nem mas par alkalomra, akkor miert allapodja meg? Ha pedig meg is allapodnek honnan tudjam, hogy ki van nekem "teremtve"?

1x volt mar komoly kapcsolatom, de megcsalas lett a vege a csaj reszerol...


2015. jan. 5. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ te milyen típus vagy...olyat keress akit szeretsz, aki viszont szeret és sok a közös bennetek...aki mellett eltudod képzelni az életed...
2015. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod nem csak arra vannak a tanítások, tippek, trükkök, hogy hogyan szerezd meg a nőket (amiket te nagyon jól ismersz), hanem arra is, hogy hogyan kell őket megtartani:


[link]

2015. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem erzem azt, hogy meg kell allapodjak, nem fontos az, hogy lelkizzek veluk, fekudjenek le velem, de nem tudom elkepzelni oket,mint feleseg.
2015. jan. 5. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak egy dolog miatt akarok megállapodni:


-gyerekek


Szeretnék gyerekeket és szeretnék jó apa lenni majd. Meg a szüleimnek és a nagyszüleimnek is elég jó családi élete van/volt, láttam hogy létezhet olyan hogy boldog család, apával, anyával, gyerekekkel. Én is szeretnék ilyet. (Önmagában egy tartós kapcsolat egy nővel nekem sem ad túl sok pluszt.)


Neked nincs ilyen?

2015. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En meg elni szeretnek, fiatal vagyok meg a gyerekhez.
2015. jan. 5. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 30-35 évesen akarok gyereket majd (még 27 vagyok).


De abból látszik hogy neked nem elsődleges fontosságú a gyerek és a család, hogy így beszélsz róla, hogy még élni szeretnél. Azt is lehet rosszul csinálni (papucs leszel, ellustulsz, céltalanná válsz, megbánod) és jól is csinálni (megmaradnak a hobbijaid, barátaid, több a jó, mint a rossz).


Ha úgy néznék a családalapításra, hogy ott véget ér minden szabadságom és valami rabszolgaság veszi kezdetét, tuti én sem akarnék gyereket.


Szerintem kb. 40 éves korodig akár 20-25 év körüli csajt is találhatsz családalapításra.

2015. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!