Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja, ez mire jó? Lökött a srác?

Figyelt kérdés

Kerülgettük egymást, próbálkoztunk, állandóan keresett, de valahogy megijedt, amikor bevallottam az érzéseimet, letámadásnak vette. Aztán újra keresett, telefonon megbeszéltük, hogy bejövünk nagyon egymásnak, de mivel messze vagyok...

Azóta is ír karácsonyra, sziveszterrr , szülinapra sms-t, érdeklődik.


Mit akar?


2015. jan. 5. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A p.nát!
2015. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok volt neki hirtelen... bezzeg ha a lábad tetted volna szét, azt nem vette volna letámadásnak...
2015. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki vagy #1*es! De szerintem telibe!

Kérdező! Rakd össze a mozaikot! D*gni akar! Nem akarja hogy érzelem alakuljon ki!

2015. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki vagy #1*es! De szerintem telibe!

Kérdező! Rakd össze a mozaikot! D*gni akar! Nem akarja hogy érzelem alakuljon ki!


17/L

2015. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért keres iszonyat hosszú ideje már? Miért féltékeny más férfira?
2015. jan. 5. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazi női logika, akármit csinálunk, mindig azt hozzátok ki belőle, hogy csak dugni akarunk.. Te is írtad, hogy beijedt, de most mégis keres, biztos rájött, hogy kellesz neki. Velem is volt már ilyen, először elutasítottam a csajt, majd mégis összejöttünk és 3 évig együtt voltunk, majd ő szakított velem, szóval nem csak dugásra kellett. Ha csak arra kellenél neki, akkor nem írogatna, érdeklődne ennyit, főleg ha nagy a távolság köztetek.
2015. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!