Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor milyen valojaban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen valojaban?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki elegge kihivoan oltozkodik, szexi nem errol van szo, de olyan, hogy megakad rajta a ferfiak szeme, mivel eleg elenk szinu miniruhakat hord magassarkuval, tapados szines nadragot magassarkuval, miniszoknyat magassarkuval, megis probalkoztam nala 2x is, de mindket alkalommal visszautasitott.

A csajok futnak utanam, es legtobbjuk nem er fel ennek a csajnak a szintjere. Megis kinezetre konnyuveru, de megse kapom meg.


2015. jan. 5. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"Megis kinezetre konnyuveru, de megse kapom meg."


Konnyuveru nem azt jelenti, hogy barki megkapja. Egyszeruen nem vagy eleg jo neki, ennyi.

2015. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ő ezt élvezi.Mindenkinek árulja magát,de szexelni nem mer :)
2015. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
mert ő is csak 1 divat ribi! amikor meg közelítenek hozzá akkor szende kislány lesz! én is ismerek pár ilyen csajt...
2015. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Viszont mas pasikkal hulyeskedik, viccelodik veluk, lattam mar azt is, hogy beszelgetett mas pasikkal es a combjukra tette a kezet.

Vagy egy bulin a parkbol lattam kijonni egy masik pasival.

2015. jan. 5. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy eleg jo szamara, mit nehez ezen megerteni?
2015. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!