Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mondanátok 10 külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mondanátok 10 külső és 10 belső tulajdonságot, ami megfog egy pasiban?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Bocs, fiú vagyok.

Csak azért írok, mert ez engem is érdekel.

2015. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

izom, nagy jól funkcionáló szerszám, rövid barna haj, kék szemek, nagy szerszám, izmok, legyen magas, legyen nagy a szerszáma,legyen ápolt, de a szerszáma is legyen nagy

belső: legyen okos, hogy sok pénzt keressen, és legyen neki pénze, az nem baj ha buta.

2015. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ja és kort is kérek légyszi
2015. jan. 5. 18:41
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi második. az sem lenne baj, ha te sem lennél az..
2015. jan. 5. 18:42
 5/18 Picivagyok válasza:

Belső:


1. Őszinteség

2. Nyitottság

3. Figyelmesség

4. Kedvesség

5. Empatikusság

6. Legyen megbízható az illető

7. Lehessen rá számítani

8. Megértő

9. Segítőkész

10. Érdeklődő


Külső:


1. Mosoly

2. Ápoltság

3. Kisugárzás (ide sok minden tartozik, pl. magabiztosság)

4. Összkép


Több ide nem is jut eszembe, bocsi. :D A belsőhöz viszont tudtam volna írni. Ja, és nem fontossági sorrendben írtam a dolgokat. :)

2015. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

legyen nagy f.a.s.z.a


73/L ;)

2015. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Külső:

magas vagy átlagosan magas

barna/fekete haj

barna szem

karbantartott borosta

stílusos, visszafogott öltözék

kedves mosoly

barna szem

barna szem

barna szem

barna szem


Belső:

vicces

kedves

céltudatos

kicsit különc vagy nagyon különc

kalandos

érdekes

hűséges

odaadó

különc

különc


L

2015. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

külső:

1. öltözet, tehát jó stílusa van illik hozzá 2. szem 3. hajmániás vagyok szóval pl nekem a kopaszok nem jönnek be. 4. ne legyen egyszálbél, nem feltétel az izmosság de na gondolom érted mire gondolok. 5. imádom ha nagyon aranyos mosolya van egy srácnak, de egyszerűen hányingert kapok ha kinyitja a száját és büdös vagy tele van rossz fogakkal. 6. imádom ha jó illata van egy srácnak.

igazából ha összességében rendben van a pasi akkor talán nincs is több szempontom, de sok mindent megnézek egy pasin, ha megy előttem még azt is, hogy jó segge van-e.

belső: 1. ne legyen nagyon nyálas, utálom az olyat. 2. de azért egy érzéketlen bunkó se legyen. 3. lehessen vele komolyan is beszélni, de hülyéskedni is. 4. ne tagadjon le senki előtt. 5. olyat ne csináljon, hogy a barátai előtt nem köszön ugyanúgy mint máskor. 7.nem vár el tőlem olyan dolgokat amit úgysem fogok megtenni. 8. ne korlátozzon, hogy ezzel ne beszéljek meg azzal.

huha.. nem jut eszembe több. :D a lényegeket leírtam, mondjuk már átmentem elvárásokba de remélem segítettem.

16/l

2015. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.. kimaradt a legyen magasabb nálam de elég pici vagyok szóval ez nem nehéz. az ilyen őszinte, vicces tehát alap dolgokat én bele sem írtam mert szerintem ez egyértelmű.
2015. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nekem sajna van egy pár tömött fogam :( meg fogszabályzóm.
2015. jan. 5. 18:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!