Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félmeztelen képeket küldtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félmeztelen képeket küldtem az évfolyamtársamnak. Félek! (? )

Figyelt kérdés
félmeztelen képeket küldtem az évfolyamtársamnak,akinek van barátnője,de ő kérte a képet.. most meg lecsúnyázott,és le se szar.. elvileg facebook chatről letörölte a képeket,de félek hogy előtte lementette,és megmutatja valakinek..:/ mit csináljak?

2015. jan. 5. 21:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
ha így lecsúnyázott, ne hiszem, hogy mutogatni fogja
2015. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudod kislány...letörölte :))
2015. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmit, ne beszélj róla neki, mert a végén még eszébe jut megmutatni másnak. Buta voltál, várj csendben.
2015. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
naív voltál lástsd be. nem bántás, tanulj a hibádból. a csúnyát meg lehet h azért mondta mert csak a képeket akarta, nem azért mert úgy gondolta. ebből már nem nagyon tudsz kimászni :/
2015. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg csúnya vagy?
2015. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is mutasd már meg :)
2015. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem mutatom meg...azoknak meg köszönöm akik normális választ adtak :))
2015. jan. 5. 21:10
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát ja, eleve hülyeség küldeni képet...

ha akart látni, miért nem élőben mutattad meg magad...

A másik hogy tudtad hogy van csaja, így ha szét küldözgeti a tested, akkor meg is érdemled.

Aztán meg ha szerinte csúnya vagy, nem fogja mutogatni a szerinte csúnya testedet senkinek, ki törölte valószínű. HA nem, számíthatsz egy csaj verekedésre közted és a csaja közt.

2015. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az a baj h a csaja az én bnőm..:''DDD vagyis hát annyira nem jó barátnőm de ismerem..
2015. jan. 5. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Fe minek kuldtel neki? Legyen mar gerinced.
2015. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!