Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változott az elmúlt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott az elmúlt egy évben az életetek?

Figyelt kérdés

Semmiben? :D

Természetesen inkább az itt rendszeresen aktív felhasználókat kérdezem :)



2015. jan. 5. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
extra csoró lettem mióta kormány viktor van hatalmon!
2015. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem kétszer is mindkétszer kár volt. :D
2015. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jóval nyugisabb lett, egy (de még fél) évvel ezelőtt is sokkal nagyobb volt a hajtás. Meg azóta tisztult valamelyest a kép a jövőmről, elképzeléseimről.


De ami a legfontosabb: új reget csináltam a gyakorin!

2015. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sokat változott minden téren. Találtam olyan munkát amire valamilyen szinten régóta vágytam.Most kicsit kifújhatom magam a 10 éves hajtás után.Annyira élvezem hogy nem fáj minden porcikám egy munkanap után, hogy el tudok menni biciklizni, futni, ha úgy tartja kedvem motorozni. Csomó olyan dolgot csinálhatok amit eddig nem tettem meg, vagy nem engedhettem meg magamnak. Valamilyen szinten büszke is vagyok magamra hogy ez sikerült , még ha tudom is hogy ez a szerencsén is múlott. Kicsit ez növeli is az önbizalmamat ami megmondom őszintén, nem volt túl nagy. Remélem minden jól megy továbbra is ezen a téren és összejön amit tervezek egy pár év múlva. Ami annyit takar hogy szeretnék egy saját vállalkozást vagy befektetést. Még nincs konkrét elképzelés de 1-2 év és lesz annyi tőkém amivel elkezdhetek valamit. Nem csupán a pénzért csinálom , hanem amit az adhat, hogy ne kelljen idióta főnököknek dolgozni, idióta kollégákkal körülvéve , magam irányítsam a dolgokat. Az utóbbi 3 év nagyon tanulságos volt számomra, sokat tanultam mindenféleképpen a világról, emberekről. Előttem áll még egy nagy döntés, vagyis inkább nem is döntés mert már el van döntve , csak meg kell lépni. Kivárom a megfelelő alkalmat és meg is teszem, és akkor remélem még boldogabb leszek mint most.

Kívánom mindenkinek jöjjenek úgy össze a dolgai ezen a téren mint nekem.

Szebb jövőt!

2015. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 violent02 válasza:
Hát igazán nem sok minden...összetalálkoztam első szerelmemmel, minden nap találkozgattunk, összejöttünk, összeköltöztünk, most fél éves a kislányunk, és ha még jobban állunk anyagilag esküvő..semmi izgalmas :DD
2015. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban élek mint 4 éveje
2015. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!