Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy lány a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány a facebook-ról, mit tegyek, hogy fel keltsem benne az érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Ott tartok, hogy bejelöltem, ő pedig visszaigazolt. Lájkoltam már pár képét is. Hozzászólást írni a képei és a posztjai alá még nem merek. Mit tegyek? Nem vagyunk közeli ismerősök. Még nem beszéltem vele eddig. Mit tegyek, hogyan közeledjek, hogy ne riasszam el, és hogy finoman a tudatára adjam, hogy én többet szeretnék vele, és várom a reakcióját. Én 28, ő 19. Félek, a kicsit nagy korkülönbség miatt is.

2015. jan. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ha már bejelölted, akkor írhatnál neki pár sort. Nehogy azt várd, hogy ő írjon neked. lájkolgatni, képek alá írogatni semmi értelme. Írd meg neki, hogy miért jelölted, mit szeretnél tőle. Ha nemet mondd, akkor legalább nem kell feleslegesen köröket futnod, ha igent, akkor pedig hívd el egy találkozóra vmelyik nap.
2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
írj neki..
2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy írok neki. Kicsit félek, ősze kell szednem a gondolataim, még nem írtam senkinek sem ilyesmit, nem tudom, hogyan fogalmazzam meg azt, hogy mire is gondoltam vele. Tudnátok pár tippet adni, hogyan fogalmazzam meg a gondolataimat, hogy ne tűnjek túl tolakodónak, de azért legyek könnyen érthető, udvarias és könnyen le tudja szűrni a lényeget a szándékaimmal kapcsolatban?
2015. jan. 6. 19:26
 4/5 A kérdező kommentje:
*de azért legyek könnyen érthető, érdekes a számára, udvarias és, hogy könnyen le tudja szűrni a lényeget a szándékaimmal kapcsolatban?
2015. jan. 6. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Bökd meg :DD


Írj rá,beszélgessetek.Ennél többet első lépésre úgysem tudsz csinálni. Amíg nincs kommunikáció,nincs barátnőd sem :)

2015. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!