Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Normális?

Figyelt kérdés

Az Exem aki a gyerekem apja meghívta anyámék házába az előtte való exemet meg a párját szilveszterezni. Az én gyerekkori szobámba!

Elvárta volna, hogy én is ott legyek hisz a gyerek miatt.

Hivatkozott a gyerekemre.



2015. jan. 7. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem olyan mint a száz év magány.. nem tudom követni ki kicsoda. Ábra esetleg?
2015. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mátyás király tér 1.-ben tetszik lakni?
2015. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A gyerekem apját nevezzük Bélának. Béla előtti páromat Gézának.

Béla meghívja Gézát és a párját az én szüleimhez szilveszterezni és elvárná, hogy ott legyek mert ott a gyerekem.

2015. jan. 7. 11:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Zalosth nevű felhasználó !


Néha én is úgy érzem. De sajnos ez a valóság!!

2015. jan. 7. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha haverok és azért hívta meg akkor igen...de ha csak azért mert az ex előtti ex akkor nem...
2015. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várjatok lefordítom. :D

A volt pasija (legyen Aladár), meghívta az anyjáék házába, a volt Aladár előtti pasiját és a csaját.

Az ő gyerekkori szobájában.

2015. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!