Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallott valaki olyanról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallott valaki olyanról hogy 13 éves lány az első barátjával alakította ki a közös jövőét?

Figyelt kérdés

A barátnőm 13 éves, 8 hónapja vagyunk együtt, nagyon jól alakulnak a dolgok, szüleivel is nagyon jó kapcsolatot alakítottam ki, mindent (bármilyen témában) meg tudunk beszélni egymással. Az a célom, hogy ha 17 éves lesz, meg kérem a kezét, és vele fogom leélni az életem.

Én magamról tudom hogy kapcsolat hű vagyok, a lány is nagyon erősen bízik abban, hogy én és ő közös életet fogunk élni. Nagyon tervezgetünk előre, Mindketten erős gyűjtögetésbe kezdtünk, közös lakás lesz a cél. =)


2015. jan. 7. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Természetes hogy tervezgettek. De az ilyen diákszerelmeknek talán ha 1%-a éli meg a felnőttkort. Inkább költsétek magatokra a pénzt amig tart..
2015. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam ilyenről. Egy volt osztálytársam 7-kes volt, amikor összejött a barátjával, aki később a férje és a gyerekei apja lett. Azóta is együtt vannak :)
2015. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az első szerelem mindíg véget ér,de sosem múlik el,de elég kevés esélyt látok arra,amit elterveztél. Majd jön a középiskola új emberek, új stílus,felfogás,de azért sokáig :)
2015. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szép az elgondolás és nem akarok negatív lenni, de hagyjátok még a jövőt és az egymásra építést. Az emberek ahogy öregszenek, úgy változnak. Sok élményben lesz még részetek vagy együtt vagy külön és nem lehet a másikra alapozni.
2015. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az első szerelmet általában elba_sszák az emberek. :/
2015. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbáljuk a szinte lehetetlent, lehet mi a kevés kivételhez fogunk tartozni, és együtt maradunk :)

De a 2. válasz biztató :)

2015. jan. 7. 11:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Általában akkora pofáraesés a vége, hogy az agya hátul kiszakad és elszáll min a rakétacsapat.
2015. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem 13, hanem 14 eves koratol, de igen, ismerek ilyet (azota hazasok, ket gyerek, boldogsag)
2015. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen ,egy idős nénit. 13 évesen ismerte meg. 16 évesen elvette a férje, és együtt öregedtek meg.


Bár én jómagam nem buzdítanám a saját gyerekem, hogy az első párkapcsolatát ennyire komolyan vegye... mert a családnak nem célnak kéne lennie, hanem az élet velejárójával... és amíg azt sem tudja mit kezd magával addig a család gondolata is teljesen értelmetlen.

Arról nem is beszélve, hogy ahol nyílik egy ajtó, ott záródik is egy, tehát a lehetőségei be lesznek családosan korlátozva.

2015. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

ez mondjuk 15-20 évvel ezelőtt működött.

akik ide írják hogy ismernek ilyet család gyerek stb, azok pont ebbe a "régi" korosztályba tartoznak, akik még tudták mi a tisztelet, és az őszinte szeretet.

hidd el, a csajodnak idővel kinyílik a csipája, olyan 18-20 éves korában ráébred arra, hogy nem élte ki magát, és b4szhatod a nagy megértést köztetek.

meg amúgy is idővel elszáll a rózsaszín köd... nem csak a csajnak hanem neked is.

ennyi idősen még én is ilyenekről álmodoztam, 15 évesen a szintén 15 éves barátnőmmel 4 évig voltunk együtt, el volt jegyezve 18 évesen és érdekes módon mikor 19 lett és végzett a sulival elment dolgozni egyből talált magának egy új hapsit.

szóval nem kell ennyire álmodoznod, mert az első szerelem nagyon mély nyomot hagy az emberben, és mikor véget ér (márpedig véget fog) TE fogod meginni a levét, mert a fiúkban sokkal nagyobb lelki sérülést okoz egy ilyen szakítás mint a lányokban.


élj a mának, és ne tervezd előre túlságosan a jövőd, majd minden jön magától.

fogadd meg ha nem akarsz csalódni, mert látszik hogy elég jó lelkű gyerek vagy, és szar lesz mikor az álmaid egy pillantás alatt szertefoszlanak.

27F

2015. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!