Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó ideje fehér, nyálkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó ideje fehér, nyálkás folyásom van, ami rendszerint nyomot is hagy a fehérneműmön, és ez mindennapos, igen bő mennyiségű. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy büdös, de van szaga. Lehet ez valamilyen betegségnek a jele? Még azelőtt kezdődött, hogy nemi életet éltem volna! Forduljak nőgyógyászhoz?
2010. febr. 5. 18:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hm, nálunk is voltak ilyen vizsgálatok, de velem valahogy egyik sem közölte soha, hogy valami probléma lenne...

Nagyon köszönöm a válaszaid, azt hittem, hogy egyedül leszek ezzel a problémával! Még annyit szeretnék kérdezni, hogy SZTK- ban lévő nőgyógyászati rendelésen a 18 éven aluliakat kötelező elkísérni valamelyik szülőnek? Mert, ha nem muszáj akkor nem szeretném, ha édesanyám elkísérne, kissé nehezemre esne elmondani neki a szituációt, (de szerintem már biztosan észrevette az alsóneműimen) bár tudom, hogy főleg az anyám előtt nincs benne szégyellnivaló, de inkább szeretnék egyedül, vagy a barátommal menni esetleg...

2010. febr. 5. 23:36
 12/19 anonim válasza:

22:15 Én is egyik barátnőmmel mentem el még 17 évesen és nincs belőle semmi baj,nem szólnak a szülőnek vagy nem kötelező vele menni.Szerintem van titoktartás.És a nőgyógyász is aranyos volt.

Nekem is látja a bugyimon a foltokat de nem mondott rá semmit,még a foltjaimat is mutattam de ő azt mondja nem látja,pedig szabad szemmel látható...így inkább lerendezem saját magam.Menj el minél hamarabb nem kell félni a nőgyógyásztól persze először kicsit fura lesz más előtt "mutogatni magad" :) de nem gáz.Majd írd meg hogy mi volt mert kíváncsi vagyok:)Sok sikert!!!

2010. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nah, végül is egy szóra sikerült megbeszélni anyámmal, úgyhogy megyünk együtt a nődokihoz. :) Oké, ahogy megvolt a vizsgálat, szólok, hogy mi volt. :) Köszönöm a válaszaid még egyszer!
2010. febr. 6. 12:54
 14/19 anonim válasza:

Nekem is ez a bajom...Én semmit nem csinálok vele...Tisztasági betétet használok és ennyi.Félek a nőgyógyásztól,nekem nincs bátorságom ahhoz,hogy elmennyek oda.Ha kiderült valami akkor légyszíves szólj!:S:(

15/L

2010. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Figyelj, szerintem neked is érdemesebb lenne elmenni, nehogy valami bajod származzon a dologból. Vagy vegyél a gyógyszertárban canestent, mert ahogy olvasgattam, ez valószínűleg gombás fertőzés. Bajod nem hiszem, hogy lehet tőle, ha használod, és valószínűleg megoldás lesz rá. Én azért elmegyek a nőgyógyászhoz, nehogy valami komolyabb bajom származzon a dologból, már így is sokáig halogattam. Ráadásul ez elég kényelmetlen is így, és elég valószínűnek tartom, hogy a szex terén is ez okozhat gondokat nálam...
2010. febr. 6. 17:12
 16/19 anonim válasza:

hát látom, hogy elég régi a kérdés de. szerintem hasznos amit írok. Nekem is ilyen volt évekig.Nagyon sokat halogattam, hogy elmenjek, de néha tényleg nagyon kényelmetlenül éreztem magam emiatt.

Csak ki kell bírni pár percet, nekem nem is nyulkált be, csak vanami ph tesztet csinált. Felírt egy gyógyszert amit beszedtem és elmúlt ennyit mindenképpen egért a dolog. És nagyon megkönnyebbülsz utána.

2010. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
18 L voltam
2010. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Már voltam nődokinál, azt mondta, hogy nincs semmilyen fertőzésem, egyszerűen nekem ilyen bőséges a folyásom.
2010. jún. 2. 19:14
 19/19 IgaziLulu121 válasza:
nekem ez most kezdödött el és nem tom mért :'( 13/L
2012. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!