Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan olyan hihetetlen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan olyan hihetetlen ez a női nem számára (férfiak is nézzék meg, egyetértetek-e velem)?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi nem vágyik semmi másra, csak egy átlagos külsejű de csinos, igényes és a számára különleges leányra. A legtöbb férfi nem az agyatlan buta mű nőkre van ráállva, hanem pont a csendesebb szerényebb lányokat kedvelik.


Nekem például csak annyi lenne a vágyam ami a mai világba már lassan szánalmasnak tartanak, hogy legyen egy lány aki számomra különleges, látom benne azt ami ahhoz kell, hogy azt érezzem, hogy most őt nagyon de nagyon szeretem. Olyan jó lenne érezni azt, hogy ő van nekem, akkor ölelhetem szeretgethetem meg amikor csak akarom, boldoggá tehetem, esténként átölelhetem a paplan alatt és a fülébe súghatom, hogy "annyira szeretlek", vagy mikor meg szeretném csókolni, finoman az arcát simogatva, a haját igazítva megcsókolni lágyan, és érezni azt, hogy most csókoltam meg azt akit talán a világon eddig a legjobban szerettem és eláraszt a boldogság ettől, de már csupán ha érezhetem a keze fogását, a melegét, a kicsi szíve verését ölelés közben, annyira boldoggá tudna tenni, hogy tényleg el is hinném, hogy az életnek van értelme és nem csak a fájdalomból, a folyamatos tanulásból, szenvedésből, munkából és a mindennapi munka,0 szabadidő,alvásból áll. Egyszerűen akkor tényleg elhinném, mert ha van akit igazán szerethetsz akkor minden más és minden könnyebb.


Én valami ilyenre vágyom, de szerintem más férfi is szeretne ilyet.


Én 22 éves léterme eljutottam oda, hogy ezeket a leírt dolgokat tartsam a legfontosabbnak szinte.


Ellenvélemény ?

Vagy vélemény erről ?



2015. jan. 7. 21:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%

Same shit here.

Bár nálam ha másik félnek nincs agya vagy csak kicsit átlagon felüli.... Off.

2015. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyálasan fogalmaztál de egyetértek, a lényeg benne van a mondanivalódban..
2015. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fiatalabban de hasonló a véleményem.
2015. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A női nem is pont erre vágyik,mint mindenki!
2015. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek veled. Csak a legtöbb nő tudjuk milyen... az elvárások stb...
2015. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyet értek veled
2015. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Eddig egész jól elvoltam, de ahogy elolvastam ezt az írásod ürességet érzek :)

Most nekem is erre lenne szükségem. Egy lány, akit szeretek és ő viszont szeret.

Hmmmm asszem rá kéne írjak valakire :D

2015. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Biztos a nők is vágynak ilyenre, de a legtöbb mégis azért siránkozik, hogy a pasik bunkók meg felszínesek. Pedig csak észre kéne venni a normálisabbakat.
2015. jan. 7. 21:46
 9/36 A kérdező kommentje:
Lehet nyálas, de szerintem akkor is ezek számítanak szinte a legjobb dolognak a világon. tényleg az a tudat, hogy nem vagy egyedül, hanem van akit olyan igazi heves lánggal szeretsz, biztos érzet már mindenki ilyet. És ilyen esetben a szex is felülmúlhatatlan, annyival jobb mint egy érzelem mentes menet, hogy azt el sem lehet mondani.
2015. jan. 7. 21:49
 10/36 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz amit írtál. Viszomt egy jó tanács: ha egyedül 0 szabadidőd van, bele se kezd egy komolyabb kapcsolatba.
2015. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!