Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg? A terhesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? A terhesség kizárva.

Figyelt kérdés
A ciklusom 32.napján járok, 30-31 napra szokott megjönni. Az elmúlt hónapban sok citromot fogyasztottam. November 21.-én szeretkeztem utoljára, akkor bennem maradt a gumi, de nem volt lyukas, és nem is élvezett el a barátom, a gumi vége volt csak bennem. Egy ami aggaszt, az, hogy a decemberi menstruációm egy napján hánytam és lázas is voltam. Mi lehet a baj? Trollok kíméljenek, köszönöm.
2015. jan. 7. 22:08
 1/8 anonim válasza:
tampon nyakú
2015. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Több befolyásoló tényezője lehet. Már alapból késni szokott egyrészt, a betegséged is késleltetheti másrészt, harmadrészt pedig amiért pont emiatt idegeskedsz is rátehet.
2015. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Héjastul etted a citromot?
2015. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokat stresszeltem decemberben, emiatt is késhet?
2015. jan. 7. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet... hormon problema, stressz stb. Igy nem lehet mit mondani.

Nekem anno gyogyszerrel akartak beinditani a verzest,amikor masfel honap telt el az ztolso mentruacio ota.. hozza teszem mar akkor egy eve rendszeres volt a menstruaciom..mazlimra pont az nap jott megamikor visszamentem az orvoshoz. :)

Szovalj ccsinalj teszte ha negativ varj kb egy honapot, ha semmi akkor menj el dokhoz.

2015. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg annyi hogy akkor nekem valoszinuleg a stressz miatt, es nyilvan idegeskedtem hogy mivan, az meg megint ratett egy lapattal, szoval nyugi!:)
2015. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld pacsi.

Szükséges így is tesztet csinálni, hogy decemberben megvolt?

2015. jan. 7. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkabb csinalj egyet legalabb megnyugszol!:)
2015. jan. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!