Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire jönnek be a magas lányok?

Figyelt kérdés

én pl. 168 cm vagyok,és néhány korosztályombeli fiútól nagyobb vagyok:/Szerintetek magas vagyok?vagy inkább átlag?

milyen magasságú lányok jönnek be nektek inkább?15/L



2015. jan. 8. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna a magasság.Lényeg az ami benned rejlik :)
2015. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
164 az átlag. De semmiképp sem mondanálak túlságosan magas lánynak 170 alatt. Huszadrendű dolog lenne a magasságod nálam.
2015. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Magyarmanó ***** válasza:

Ez átlagos, nem magas.

Nekem a nálam max 1-2 centivel magasabbak jönnek be. 15/F

2015. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 CptTomato ***** válasza:

Korodhoz képest vagy csak magas..de nem nagyon.

Amúgy igen tetszenek a magas lányok...de nem ez a lényeg


27/F

2015. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 193 cm vagyok, szóval bejönnek a magas lányok eléggé
2015. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is 190+ vagyok, szóval bejönnek a magas lányok.
2015. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

168 annyira nem számít magasnak.

Hát mivel nem vagyok egy égi meszelő (178), ezért inkább az alacsonyabb lányok jönnek be. De a magasság nem lehet akadály. Lehet egyszer egy 180 magas lányba leszek szerelmes :)

2015. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bántásból, de törpe vagy. Na jó nem, ellenben kérdésedet olvasva én szuper colosnak éreztem magam. 180 centi vagyok és még nem töltöttem be a 16-ot. Sok sráctól megkaptam már, hogy: szép vagy és már rég elhívtalak volna randira ha nem lennél ilyen colos.... Ez egyébként nagyon zavaró, főleg, hogy ha valaki ekkora még meg is bámulják, s nem elég, hogy az összes barátnőjénél még a vele egykorú fiúknál is nagyobb. Magsarkút sem hordhatok pedig mindig nagyon csinosnak találtam, de már így is önbizalom hiányom lesz ha sok alacsonyabb van körülöttem nem kell, hogy még magasabb legyek. Szerintem te ne aggódj a magad méreteivel, már nem nősz sokká, s a fiúk nagy többsége azért legalább a 170-t eléri.:)
2015. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb vagy, mint az átlag, de ez nem baj. Én fiúként 197 cm vagyok és leginkább a 170-180 körüli lányok jönnek be.
2015. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nyolcas, én elhívnálak :).
2015. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!