Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » December 6. -án volt részleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

December 6. -án volt részleges fityma műtétem és h mikor verhetek ki mert most már el telt 3hét és 3 nap és hát hiányzik de telejsen jó szépen gyógyul nem nedvedzik nem ragad bele teljesen steril?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem hogy mikor meg merevedik akkor ez most tényleg ilyen fájdalmas vagy nem tudom mintha húzná 1 kicsit bort vagy nem is tudom mihez lehetne ez hasonlítani csak így kicsit feszül lehet nem ez jó szó rá csak így érzem vagy csak nekem szokatlan?

2015. jan. 9. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Jó ég ezt hogy gondolják komolyan hogy ezt ki lehet bírni? Betegek az orvosok?!


Hogy nem lősz ki álmodban?

2015. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
respect tesa
2015. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát már nehezen bírom :D ez tény :D de kb mikor tehetném meg? :D
2015. jan. 9. 17:05
 4/4 anonim válasza:
Kérdező, mi az a részleges fityma-műtét pontosan?
2015. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!