Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Szóval, most böngésztem a kérdéseket, és sok pasi kérdezte, hogy létezik-e ilyen, meg olyan nő? Szóval gondoltam én is felteszem a kérdést, létezik-e olyan férfi, aki jóképű, okos, intelligens, sportos, szenvedélyes, illetve megbízható is?

Jár a zöld pacsi az értelmes válaszokért! :)



2015. jan. 9. 21:46
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Léteznek csak a mai lányoknak ez márt nem nagyon tetszik ez tapasztalat
2015. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hát figyelj. Férfi vagyok, 1 pipa ( Hihi). Mondhatni okos is, mert hülye nem vagyok, tehát pipa. Intelligens is pipa. Sportolok is, még1 pipa. Szenvedélyes... :D pipáljuk ki azt is ;) A megbízhatóságomban sem csalódtak még, még1 pipa :) 1 maradt ki, a jóképű. Ugyanis ez szubjektív, így nem fogok magamról véleményt mondani. De persze nem érzem magam csúnyának :D
2015. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nem értékelik a nők általában ezeket a tulajdonságokat.
2015. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sportos, de biztos létezik.
2015. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak az ilyesfajta fiúk / férfiak NEM ecsetfejűek. Szóval ne az ecsetek közt keresd :)
2015. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Biztos létezik. Csak nekem nem volt még szerencsém ilyenhez... akiről azt hittem ilyen arról is kiderült hogy minden csak egy nagy hazugság... :/
2015. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jóképű alatt bizony nem a páwákra gondoltam én sem. :D Belőlük minden hiányzik általában... De főleg az agy. Tisztelet a kivételnek, ha van!
2015. jan. 9. 21:57
 18/25 anonim ***** válasza:
tényleg érdekes egyébként, h még a normális fiúk a normális lányokat keresik, addig a normális lányok meg a normális fiúkat. De vmi miatt csak elkerüli a sok normális egymást
2015. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16: Azért az hamar kiderül, hogyha valaki mégsem okos, intelligens. Tulajdonképpen elég egy hosszabb beszélgetés.
2015. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19, szerintem egy rövidebb is. :D
2015. jan. 9. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!