Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, volt mar olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, volt mar olyan, hogy csak kesobb szerettetek bele egy nobe? Vagy az mindig elso latasra megy?

Figyelt kérdés
Volt valaki aki evekkel kesobb szeretett bele egy olyan nobe/ lanyba akit elotte is ismert esetleg joban voltak? Ha igen akkor mi valtozott? Mitol valtozott a dolog?
2015. jan. 9. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem megy első látásra.
2015. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első látásra nem lehet senkit megszeretni te buta
2015. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen volt már.
2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy delfin mindent megváltoztat.
2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel már 2-3 éve ismertük egymást mikor igazán elkezdtünk beszélgetni. Előtte is elvoltunk, de nem is közeledtünk egymás felé, és nem is igazán fogott meg akkoriban. Aztán végülis fülig szerelmes lettem belé ahogy egyre jobban megismertem.
2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Első látásra szerelem nem igazán szokott lenni, csak vágy.

Mitől változhat? Ha megnyílik a lány/nő az nagyban hozzájárul. Nálam legalábbis.

2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában akkor szeretsz bele valakibe, ha megismered jobban, és az eddig kialakult kép az illetőről teljesen megváltozik.

Van más verzió is, de nem első látásra.

2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!