Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 165cm és 75-80kg. próbálok fogyni de nem megy. nincs sok akaraterőm sajna. hiába jártam futni emg tornáztam meg ilyenek de nemnagyon ment le semmi.

Szerintetek undorító az hogy valaki 75-80kg a 165cmhez?


2015. jan. 10. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom így levizuálni. Linkelj valami képet, ami hasonló alkatot mutat.
2015. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Fogyni evéssel tudsz főként nem mozgással.
2015. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam undorodni általában semmitől, nem vagyok előítéletes, nem ez alapján ítélek. De 165 cm és 80 kg az elég rossz arány. Szerintem vedd komolyabban az edzést, ha el akarsz érni valamit.
2015. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát bizony ez sok.
2015. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony rengeteg. Én 180 centimmel vagyok 82kg pasiként. De mutathatnàl képet hogy igazán meg tudtam itélni
2015. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogy összeszeded magad.. én 175centi vagyok és majd 100kiló.

Mondjuk nekem némileg több az akaraterőm, mint neked, ezért minden nap edzek. Mondjuk nincs is rajtam zsír kb egy grammse.de az most ne számítson, csak szedd össze magad!!4 mert attól k rvára összeszedett leszel!

2015. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor én jobban állok a 163 cm, 70 kilommal. De általában nem néznek ennyinek az emberek.
2015. jan. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

miért lett lepontozva fétis?

az étrenden múlik a fogyás elsősorban és a tudáson a témában.

ha nincsen akaraterőd olvasni,művelődni a témában,aztán megvenni,elkészíteni és betartani az étrendet,akkor meg ne rinyálj itt mert nem érdemelsz szánalmat.

a kérdésre a válasz meg-én butának tartom azt aki fiatal ember létére el van hízva és idő előtt tönkre teszi az egészségét.

mert itt a net,ömlik az info.

most is ha a mártírkodás helyett a sport mozgásba kértél volna segítséget étrendben már előrébb lennél.

2015. jan. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fiatalon ilyen brutál módon elhízni felelőtlenség, nem becsülöd az egészséged, tojsz a testedre, h a csontozatod, az ízületeid megsínylik. Az mellékes, h nem túl esztétikus, pedig pont most kéne a legjobban kinézned, mert most vagy fiatal, most van az ismerkedés, pasik, bulik ideje. Ha kövér vagy, nem lesz önbizalmad, mert sose fogsz pozitív visszajelzéseket kapni, pedig arra minden életkorban nagy szükség van!


Ilyen túlsúllyal ne akarjál futni, mert többet árt. Járj el aerobicra, zumbára, tökmindegy, a lényeg a rendszeresség. Nincs akaraterőd? Maradhatsz éppen kövér is, ha neked megfelel.

2015. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"levizuálni"



Úristennn...

2015. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!