Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ilyen alkat bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ilyen alkat bejön nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 10. 09:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik. Ráadásul a csaj is szép
2015. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, csak a feneked legyen jó feszes.
2015. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem túl előnyös a kép, de ez alapján nem különösebben.
2015. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Eléggé bejön.
2015. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
összképet nézve bejön, de közel sem a zsánerem, mert ahhoz vékony.
2015. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
huuu.. szegény, eszik vajon rendesen ???
2015. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy offolok,mert én lány vagyok,de pont ilyen vagyok én is,és a válaszaidból látva eléggé zavar téged,hogy ilyen vagy,igazam van?

Azért írnék most neked,hogy próbáld meg elfogadni magad.Gondolom te is próbáltál már tenni ellene,hogy pár + felmenjen, biztosan nagyobb mellek után áhítozol stb. Tapasztalatból mondom, én is így voltam,de nem használt semmi, mi így vagyunk összerakva,ezt örököltük.Aztán idővel szép lassan megtanultam elfogadni magam. A mellemmel nincs mit tennem,plasztikáztatni biztos nem fogom, edzeni meg edzek,hogy azért ezek a dolgok mellett a legjobbat hozzam ki magamból. És láss csodát, jött egy férfi,akinek már első pillantásra megtetszettem,úgy hogy még nem is beszéltünk. Valami megfogta bennem,és tudta,hogy én kellek neki.Azóta is együtt vagyunk,és úgy imád,ahogy vagyok. Neki így vagyok tökéletes és így értékel.

Szóval,fogadd el magad,és ne törődj mások véleményével. Biztosan jön majd olyan,akinek te leszel a leggyönyörűbb!

2015. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Bárcsak lehetne egy ilyen csajom. Szerintem bomba :)
2015. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Meg hát. Vagyis be!
2015. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. A bögyös csajok híve vagyok és ha még ettől el is tekintünk (amit igazából nem lehet), akkor sincs benne semmi szép. Persze nagy mellekkel lehetne ellensúlyozni, de nem szilikonnal.
2015. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!