Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiktől fog lógni a mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiktől fog lógni a mell kevésbé?

Figyelt kérdés
Ha melltartót hordunk vagy anélkül? Sosem kapok egyértelmű választ.
2015. jan. 10. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
HA nem hordasz. A gravitáció hatását (is) csökkenti a melltartó
2015. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha 24 órában hordod,akkor egy idő után elernyednek az izmok és lógni fog.

Viszont,hogy csak napközben hordod akkor nem lehet olyan nagy baj.

A kis mellűek ebben szerencsésebbek mert nekik nincs akkora erőkifejtés a melltartóban,amit tartani kéne,viszont a nagy mellűeknek hamarabb lehet gond.

Ezért nem kell felnyomni a melledet a nyakadba,hanem hagyni lazábban a melltartópántot. :)

2015. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs lehetőség éveken át tartó kontrollcsoportos kisérletre. És szerintem alany se nagyon lenne.
2015. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindegy, de én férfi vagyok (a mell méretétől, a szervezeted szöveteinek állapotától függ)
2015. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó :) Ha folyton hordod, akkor elernyednek az izmok, ha meg nem hordod, akkor megnyúlnak. Az arany középutat kell megtalálni, de akinek nagy melle van, előbb-utóbb úgyis lógni fog.
2015. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ment a zöld ;)
2015. jan. 10. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatalon ez még nem számít. Majd ha már szültél, szoptattál, akkor megtapasztalod a gravitáció hatását... és akkor tökmindegy, hogy hordasz-e melltartót, vagy sem...
2015. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
senki nem járt biológia órára? a mellet szalagok tartják, nem izmok, ha egyszer megnyúlik, az onnantól lógni fog, de azért nem kell 24/7-ben hordani
2015. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez fugg a genetikadtol is nagyban.

Szerintem ha hordod minden nap de otthon szabadon vannak akkor kb kordaban tarthato.

2015. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!