Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a tesi "tanár", mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a tesi "tanár", mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az igazi tesitenárnőnk beteg ezert egy ferfi tanar van velunk es ott van meg egy ferfi tanar aki igazabol nem is tanar csak ugy ott van. Kb. 21-22 éves es ugy erzem hogy tetszik nekem de tudom hogy nem lehet belole semmi..vagy igen!? Sokszor mosolyog rám es en olyankor mindig vissza mosolygok meg minden. Mit csináljak? 16/l

2015. jan. 10. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" ott van meg egy ferfi tanar aki igazabol nem is tanar csak ugy ott van." WTF??!

Lehet, hogy az összes lányra rámosolyog az osztályból, na? :D

2015. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szállj rá.
2015. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha erkölcsileg megkérdőjelezhető a pali akkor van nála esélyed. Márt láttam tanár-diák kapcsolatot ami még lehet nagyobb korkülönbséggel volt és eltartott egy 4-5 évig.

Szerintem tapasztalatszerzésként megpróbálhatod de tarsd titokban a kapcsolatot mert a munkájába kerülhet a kedves kollégának.

Üdv

2015. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#11 azt ugy ertettem hogy nallunk mknden tesit 2 tanar tanit nallunk egy no meg egy ferfi es ha valamelykk nincs akkor ez a ficko bejon hogy 2-en legyenek ..ez a szabaly:D

#12 köszi ha bejon a dolog akkor titkolo majd! :)

2015. jan. 10. 16:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem fog megdugni.
2015. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy téged a korod alapján gyakorlatilag mindenki legálisan megdughat, kivéve a tanáraidat. Úgyhogy jó nagy szívás, és vszinű h nem fog börtönt kockáztatni egy tucatpunci miatt. Keress mást, ez mission impossible.
2015. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!