Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy nem számít a mellméret?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam erről itt. Ha pl. lenne 2 ugyanolyan kinézetű lány, egyik kis mellel a másik naggyal akkor a nagy mellűt választanák. Most jönne az, hogy nem a mell alapján választanak barátnőt, de ha minden egyezne akkor a nagyot akarnák. Ennek megdöntésére most az jönne, hogy a kicsi az formás, kerek. Annyira mindegy ez, a lényeg, hogy mellről van szó. Mikor már lógni fog az már a korral fog járni, ott akkor már nemcsak a mell nem lesz olyan szép.

Mégis miért van annyi mellnagyobbítás? Elsősorban azért, hogy őket is észrevegyék a férfiak. A nagymellűeket mindenki megnézi, kismellűeket nem vagyis megnézik, de nem a mellük miatt.


2015. jan. 10. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Minden ember más. Nálam pl ez a mellméret az etalon (18+):

[link]

2015. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igazad van #10-es.

Inkább vitassuk meg melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás.

Szerintem többre mennénk :DDD

2015. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagymellű csaj nem kéne. A szép kis formás ezerszer szebb :)
2015. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es , ahhoz legalább 1 üveg bor is kéne. Anélkül nem lehet megvitatni.
2015. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Háát csak hp van itthol, az megfelel? :DD
2015. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Priviben folytassátok, köszi!
2015. jan. 10. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!