Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted te egy ápolt fiú/lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted te egy ápolt fiú/lány vagy?

Figyelt kérdés

Barátnőd/barátod nem szól rád néha,hogy ezt vagy azt változtass.

Néhány példa:hajad,bőröd,izzadtság,öltözködés,tisztaság,ápolatlan kezek,lábak?


2015. jan. 11. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen

Nem

Nem

2015. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

igen, fontos számomra a saját ápoltságom:)

(lány vagyok)

2015. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, a hajam sosem zsíros, mert minden nap megmosom, muszáj, mert különben úgy nézek ki, mint egy hajléktalan. A ruhám mindig tiszta a körmöm általában megfelelő hosszúságú, és nincs alatta kosz, illetve minden nap egyszer kenem magam dezodorral, napi legalább kétszer mosok fogat szóval úgy gondolom, hogy fordítok elég figyelmet, hogy jó megjelenésű legyek.
2015. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha tudok akkor igyekszem mert fontos csak a sok rohanásban nem mindig sikerül
2015. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hajat kétnaponta mosok, a bőrömet is szintén ilyen gyakran radírozom, minden nap tisztítom micellás vízzel, illetve krémezek, testápolózok minden este. A ruhámra próbálok figyelni, de a cipőm gyakran sáros lesz. A körmömet rövidre reszelem, átlátszó lakkal szoktam bekenni, havonta járok pedikűröztetni...és persze naponta fürdök:D

Szóval szerintem több mindent már nem nagyon tehetnék.

2015. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!