Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törékeny vs. Sportos (de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törékeny vs. Sportos (de csak nőiesen) csajok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
sportos jobb sztem
2015. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportos, jobban bírják a megpróbáltatásokat és hajlékonyak is. ;)
2015. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hmhemm,, háát a sportos szerintem jobb, ETTŐL még a "törékeny" is jó, szóval nem muszáj sportolni, de én sok kivetni [értsd semmi]nem látok a sportban kivétel ha egész nap csak edz valaki..


amúgy ja amit xy is mondott, jobb is a fittségük, jobban bírják a dolgokat [hát feltételezhetőleg] PLUSZ jól formálja a testet, csak itt szintén nem kell túlzásba vinni, hogy a melle már inkább izom legyen mint szép.


Mellesleg egy kis sport senkinek se árt, ilyen napi 10-20 perces kis tornák is jók, DE nem kötelező, szóval sportos ja.

2015. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a törékeny lányok a gyengéim, de a sportosak is tetszenek.
2015. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számmra egyértelműen a törékeny :) A sportos sem rossz de csak egy bizonyos határokon belül
2015. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!