Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyik pasinak sem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik pasinak sem jönnek be a csücsörítős képek, akkor a csajok miért csinálják?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
mert maguknak csinálják.
2015. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bejön az nekik csak tagadják.
2015. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A többi lánynak, nem minden a pasik körül forog.
2015. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert mindenki ezt csinálja és nagyon szupcsi-trendi dolog.
2015. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra asszociál az ember, hogy le akarja szop.i a menyecske!

Ez kinek nem jön be? :)

2015. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert egyvalaki kitalálta és a sok idióta hüle pics**a utánozza. Szánalmas.
2015. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van akinek jól áll, szóval nincs vele gond. Nem tudom hogy bejön e a pasiknak, ha jól sikerült akkor gondolom bejön, de engem az idegesít amikor valaki szó szerint az összes képén csücsörít, mintha más póz eszébe se jutna..

Amúgy sztem 5-8 év volt divat, úgyhogy olyan trendinek nem mondanám, egy kicsit pont ezért is elcsépelt mert akkor kezdték el majmolni az emberek ezt, de aki meg rájött hogy jól áll neki az meg azért csinálja, de avval sztem nincs gond, csak ha az összes képe ilyen..

2015. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
éve*
2015. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"amikor valaki szó szerint az összes képén csücsörít"


Már eleve az sekélyes és szánalmas, amikor valakinek 10 vagy 20 képet kell felraknia a saját arcáról, és ezzel még szerény számot mondtam, nézd meg az átlagos HP-t, naponta tükörhöz parkol hogy bepózoljon. Viszont annyiból jó, hogy az ilyent fél perc alatt le tudod ellenőrizni neten és egyből látszik mennyire egyszerű teremtés.

2015. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!