Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon keféli valaki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon keféli valaki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy 19 eves eléggé csinos,formas,aranyos,vidám,kicsit csendes es okos (orvosis) lányismerősöm.

Egy nem túl komoly kapcsolata volt eddig,azóta semmit se hallok rola ilyen teren. Facebookon sincs barmi nyoma annak hogy lenne valakije.


Vajon titokban kefélgeti valaki? Vagy letezik hogy egy biztosan nem prűd,ilyen adottsagokkal rendelkező csaj szingli 19 evesen?


2015. jan. 11. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutass be neki és megtudom!
2015. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

ja a kefe manó

de ráérsz ,hogy ilyesmivel foglalkozol

2015. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem erek ra csak rohadtul nincs kedvem tanulni.

Amugy regen tetszett azert gondolkodom ezen.:)

2015. jan. 11. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne titok? Mert nem köti éppen a te orrodra?
2015. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hallgass az első megérzésedre.


lehetséges olyan hogy nagyon szép valaki és szűz. találkoztam már ilyennel, és hittem benne hogy az, és az is volt. Meg is lepődtem...

2015. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kell az orromra kötnie.
2015. jan. 11. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lényegtelen? ha kell, akkor mozdulj az irányába, ha nem, akkor pedig felejtsd el sztem
2015. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!