Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lányokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lányokról és nőkről?

Figyelt kérdés
Az eddigi tapasztalataitok alapján?

2015. jan. 11. 22:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
tönkretesznek minket.
2015. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

70%-a vagy pénzéhes, vagy 30 éves koráig le sem száll a farokkörhintáról, vagy mindkettő. Aztán nagy része 30 éves korában rádöbben, hogy eljárt felette az idő és spermadonorra van szüksége, aki felneveli a gyerekét és eltartja őt.


A legjobb az, ha a férfi annyit keres, hogy neki dolgoznia se kelljen.


Közben van a maradék 30%, aki nagyon aranyos, hűséges, nem használja ki a fiúkat/férfiakat és dolgosak is ez mellé. Na ők meg összejönnek egy tapló bunkóval, aki veri őket, kihasználja őket és valószínűleg nem fognak az életben dolgozni, kihasználják a lányokat.


Igen, most kiírtam magamból az összes létező frusztrációmat.

2015. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Sokan kihasznaljak a masikat, megcsaljak a masikat, alattomosak.


Persze tisztelet a kivetelnek, nem mind ilyen. :)

2015. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet pár sorban leírni, szerintem. :)


Azt vettem észre, hogy mást mondanak és mást éreznek a nők.

Tudom, hogy most ezzel nem mondtam ujjat, de ez mindig is zavart engem.

Nem igazán mondják el a valódi véleményüket.

Ha kedvesen közeledek akkor az a baj, ha nem igazán kedvesen akkor meg az a baj. Most akkor mi a jó?

Sokan ler*bancozzák őket, de igenis van minden lánynak, nőnek kedves és szerethető oldala. Van kinek kisebb, van kinek nagyobb.

Akármennyire is tagadják, hogy nem gondolnak vagy akarják a szexet, igenis ők is odavannak érte és kell nekik.

Sok mindent tudnék még írni ami zavar a mai nőkben és a felfogásbeli dolgokban, de most nincs kedvem kisregényt írni. :)

A külső dolgokat meg már meg sem említem, az egy teljesen külön dolog.

2015. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor látszik meg, hogy melyik nem tagjai maradtak még fenn a fán.

Nem elég hogy úgy beszéltek a nőkről és lányokról, mint ha kutyák lennének, de még általánosítgattok itt. Mert személy szerint életemben nem tettem semmi rosszat se a férfi nemmel szemben (kivéve egy-két kiérdemelt pofont), de az első komment alapján gyökér vagyok. A nem tudom hanyadik alapján f***éhes (szűzként), vagy pénzéhes k**va (ha pénz kell nekem, akkor a szülőkhöz fordulok, felnőtt nőként pedig el fogom tartani magam + nem szexeltem még alapjáraton se, nemhogy pénzért).

Elintézitek, hogy 19 évesen ne tudjak egy fiúval elbeszélgetni úgy, hogy ne lennének olyan gondolataim, hogy vajon ő is azt hiszi, hogy a nők teszik tönkre a pasikat, hogy minden szar mögött a nők állnak. És mi lesz ha férjem lesz? Minden rosszért én kapok majd?

A nők megcsalják, kihasználják a pasikat? És a félredugó férjek? A fiúk, akik lefekszenek egy csajjal, majd közlik vele, hogy kösz, de csak a lyukad kellett?

Először tükörbe kéne nézni, és ha a saját házatok, és nemetek táján nem találtok semmi kivetnivalót, akkor nyilvánuljatok meg úgy, mint a degenerált seggek.

Szép estét nektek!

2015. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

# 16 Nyilván mindenkinek vannak rossz tapasztalatai ellenkező nemű egyénekkel.

Ettől függetlenül az emberek általában megadják az esélyt az új embereknek, ezen nem érdemes feszengened.

(Mindkét oldalon vannak kivételek, nagyon rendes emberek.)

2015. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

15: Konkrétan te is általánosítottál és a kérdés a férfiaknak szólt szerintem, és nem a férfiakról.


Nekem az a tapasztalatom, amit leírtam. Volt már több kapcsolatom is, látom is körülöttem, hogy mit művelnek egyes lányok és ezt szűrtem le. Ha te nem ilyen vagy, akkor gratulálok, remélem sikerül találnod egy hozzád méltó férfit.


Én eddig kapcsolaton kívül soha nem feküdtem le egy lánnyal sem, sőt meg tudom egy kezemen számolni, hogy eddig hány lánnyal csókolóztam, 26 évesen. Viszont azt is meg tudom számolni a másik kezemen, hogy hány rendes lánnyal/nővel hozott eddig össze a sors és ebbe sajnos anyám is beletartozik.

2015. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ezt vártam, hogy mikor jön valaki a másik nemtől is ide írni.

Helytálló az amit írsz, de azért te is, én is meg a többi is tudja, hogy sok ilyen van amit le is írtál, de sokan viszont nem ilyenek.

Alapjáraton nincs sok előítéletem a nők felé, de ezt már nem mondhatóm el a nőkről.

Ismerkedéskor kapásból nem igazán vagyok valamibe nézve, mert sok nő nem is veszi a fáradságot, hogy megismerje a másikat. Itt még nincs is szó se pénzről, se szexről.

Sok előítélet van a nőkben és a férfiakban egyaránt ami nagyon nem jó.

Szeretnék visszamenni abba a világba mikor még számítottak az emberi értékek és nem csak az volt a mérce, hogy milyen kocsid, telefonod vagy ruhád van.

2015. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Amit te (17-es) általánosításnak gondoltál, az egyszerűen csak az előttem lévők kommentjeire volt válasz.

Mert nekem nincs semmi bajom a férfiakkal. Nem vagyok előítéletes, annak ellenére se, hogy 17 évesen, gyerek fejjel már megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor egy kedvesnek vélt fiú, akit szerettem, megcsal, csak azért, mert egy év járás után nem éreztem úgy, lefeküdnék vele. Takony 19 évesként, nulla tapasztalattal nem is lenne hozzá merszem, csak kifakadtam, mert sok olyan lányt is értek itt durva szavak, akik nem érdemelték ki. Tudom, hogy mennyi r***nc van manapság. Mert ez egy menőnek vélt forma, amit sok taknyos lány, és nő követ. Mert azt hiszik, hogy ez menő dolog, ahogy sok pasi is azt hiszi, hogy menő, ha olyat ír, hogy: mind csak tönkretesznek minket, és még kapja is a piros kezecskéket.

Mindegy is. Én nem akarok ezen lovagolni, csak kifakadtam, mert sokan úgy írtak ide, hogy általában véve, minden nőről, lányról írtak. Én csak kiálltam magamért, és az alaptalanul szidott lányokért.

2015. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
19: Pontosan ezért írtam százalékokat. Ne lehessen azt mondani, hogy szerintem minden lány ribizli. Azt viszont te is beismerted most, hogy még szerinted is nagyon sokan vannak.
2015. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!